Wiedzieliście, że w Iskrze czwartek to mały piątek? Zaczynamy weekend imprezą pożegnalną dla wszystkich studentów programu Erasmus, a potem jest jeszcze goręcej! Łapcie rozkład jazdy na ten imprezowy weekend w Iskrze, widzimy się przez wszystkie trzy dni!

11357365_865227476885203_2644799035829277735_o-(1)

Erasmus Farewell Gala, czyli wielka, międzynarodowa impreza pożegnalna studentów zagranicznych

ESN Bounce organizuje pożegnalną imprezę „Erasmus Farewell Gala” dla studentów zagranicznych. Będzie to wielkie wydarzenie, gdzie spotkają się ludzie z całego świata. Wszystko to w klubie Iskra Pole Mokotowskie już w najbliższy czwartek, 11 czerwca. Do godziny 24. wejście za 10 złotych. Dla spóźnialskich 15. Zbliża się koniec roku i czas pożegnać „erasmusków”, którzy wracają do swoich domów. Z tej okazji zorganizowana jest wielka  pożegnalna impreza w klubie Iskra Pole Mokotowskie. Na gości czekać będzie basen z dmuchanymi materacami oraz piłkami plażowymi. Dla głodnych przyjadą food trucki. Prócz tego niezliczone atrakcje w postaci bitej śmietany, dymu, confetti, ogni i wiele innych.

ZA-HAJS-MATKI-cover

„Za Hajs Matki Baluj”

12 czerwca, w gorącą piątkową noc, w Iskra Pole Mokotowskie odbędzie się głośna impreza pt „Za Hajs Matki Baluj”! Przedpremierowe rozpoczęcie wakacji startuje o godzinie 22:00. Wejście przez całą noc jest totalnie za darmo. Dodajmy wejście na basen także. Nie możesz przepuścić takiej okazji. Za Hajs Matki Baluj zorganizowali już ponad dwieście imprez w całej Polsce. Tym razem zdecydowali się na wydarzenie pod gołym niebem, w ogrodzie klubu Iskra Pole Mokotowskie. Na imprezie zagrają: MALE oraz H. ENRY. Kiedyś ironiczne hasło, teraz cykl ogólnopolskich imprez, nazwa marki odzieżowej oraz przeogromna ilość gadżetów. Ta niespotykana organizacja cieszy się ogromną popularnością.

Iskra-ALL-stars-meduzes

Iskra All Stars

13 czerwca odbędzie się już kolejna impreza z cyklu Iskra All Stars. Jak sama nazwa wskazuje w imprezie swój udział zapowiedziała śmietanka warszawskiej sceny Dj’skiej Miko Czajkowski, Mikołaj Komar oraz Robert Serek. Wyjątkowo gorące wydarzenie, pod gołym niebem i przy basenie już w najbliższy weekend w Iskra Pole Mokotowskie. Od godziny 22:00 Iskra Pole Mokotowskie czeka na gości, którzy lubią dobrą zabawę do białego rana.  Podczas imprezy szykuje się wiele niespodzianek. Dla wszystkich zapisanych na liście facebook, wejście za darmo. Dla pozostałych wejście płatne 10 złotych. Cykl imprez Iskra All Stars odbywa się przez cały letni sezon w klubie Iskra Pole Mokotowskie. Od reszty warszawskich wydarzeń, na pewno wyróżniają się miejscem. Wszystko odbywa się pod gołym niebem, a goście mogą korzystać przez całą noc z basenu. Dodatkowo otwarty jest letni bar, w którym serwowana jest pełna gama przepysznych drinków.

 

Więcej info na FB!

Erasmus Farewell Gala, czyli wielka, międzynarodowa impreza pożegnalna studentów zagranicznych (https://www.facebook.com/events/1448834455415135/)

„Za Hajs Matki Baluj” (https://www.facebook.com/events/446697252175058/)

Iskra All Stars (https://www.facebook.com/events/885202274872367/)