Oficjalnie zaczynamy weekend! I przedstawiamy rozkład jazdy w Iskrze na Polu Mokotowskim! W ten weekend jak zawsze spotkamy się na Power Workout z Kasią Bigos czy na Pikniku Warszawskim – tym razem w odsłonie azjatyckiej.

basen

Warszawska Impreza Basenowa

Zapraszamy Was na imprezę w samym środku miasta! Główną atrakcją będzie oczywiście basen, dmuchańce i zabawy wodne! Na barze czekać na Was będą odpowiednio przygotowane, orzeźwiające lemoniady i drinki oraz idealne na gorące letnie wieczory schłodzone prosecco! Po basenowych harcach czekają na Was burgery i pizze od La Tomatina i Queen Burger.

Więcej info: https://www.facebook.com/events/826705624115918/

sztafeta

Nocna Sztafeta

Koniec sierpnia na Wawelskiej zapowiada się na sportowo. Tym razem po piątkowych uciechach basenowych zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszej nocnej sztafecie! (; 22 sierpnia spotykamy się z przedstawicielami lokalnej sceny, którzy pobiegną w DJskiej sztafecie grając dla was parami w różnych kombinacjach. Będzie trochę lekko, a trochę mocno, totalnie energicznie i na pewno bardzo tanecznie. Tu wszyscy są wygrani!

Więcej info: https://www.facebook.com/events/985447044853618/

piknik

Azjatycki Piknik Warszawski

Piknik warszawski zaprasza na specjalną azjatycką edycję! Skosztujecie potraw z całej Azji. Pojawią się warszawskie restauracje serwujące kuchnię azjatycką, szeroko pojętą. Lokalni wystawcy zaprezentują potrawy inspirowane tym ciekawym kontynentem. Zapraszamy na wspaniałą kulinarną podróż. Livecooking, warsztaty, kulinarne niespodzianki i przede wszystkim mnogość azjatyckich inspiracji i dobrego jedzenia.

Więcej info: https://www.facebook.com/events/849567675128339/

kinoteka

Kinoteka w Iskrze : Plan Doskonały

Kinoteka we współpracy z Iskra Pole Mokotowskie zaprasza na nowy cykl niedzielnych seansów plenerowych. Na kolejny rzut idzie twórczość Spike’a Lee, autora takich filmów jak: „Plan Doskonały”, „25. Godzina”, „Gra o Honor”, „Mordercze Lato” i wielu innych. Przed nami jeden z jego najbardziej kasowych hitów „Plan Doskonały”. Doświadczony przestępca Dalton napada na bank. Jego doskonale opracowany plan komplikuje się, gdy do akcji wkracza policyjny negocjator i Madeleine White działająca na zlecenie wpływowych osób.

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1666725736878553/