KoTo to marka, która powstała z pasji i przyjemności, ale również z pragnienia stworzenia czegoś nieszablonowego i wykraczającego ponad standardy. Biżuteria projektowana jest specjalnie dla kobiet ceniących wyjątkowy wygląd zgodny z ich oczekiwaniami.

KoTo to przede wszystkim Agata Kawińska – projektantka i wykonawczyni opasek, spinek, kotylionów, broszek, kokard a nawet balerinek. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z niezwykłą precyzją i starannością. Tak by pasowały zarówno do codziennej stylizacji jak i wieczorowej kreacji. Materiały używane do wyrobu biżuterii są selekcjonowane i sprowadzane ze szczególną uwagą na najdrobniejsze detale m.in. z Francji, Czech, Włoch, Polski przy zachowaniu ich najwyższej jakości. Znakiem rozpoznawczym marki jest złota kropeczka, znajdująca się nie tylko w logo firmy, ale na każdej sztuce biżuterii.

Pełną kolekcję będzie można zobaczyć podczas FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND w Łodzi w dniach 18-21 kwietnia w strefie SHOWROOM, a na co dzień w pakamera.pl KOTO Biżuteria

1 2 3 4 5