We wrześniu design po raz czwarty opanuję Warszawę. Trzeciego września rozpocznie sie czwarta edycja warszawskiego festiwalu Wawa Design Festiwal i potrwa ona do jedynastego września włącznie. 

Tegoroczny WDF będzie przebiegać pod hasłem SYNERGIA. Przez dziewięć dni w Soho Factory  (Warszawa, ul. Mińska 25) będzie można oglądać, dotykać i poddawać dyskusji wszystko, co związane ze sztuką projektowania. Wystawy, spotkania, a także warsztaty, które zawsze cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem odwiedzających, w tym roku posłużą pokazaniu w jakiej synergii człowiek występuje z technologią motoryzacyjną i przestrzenią wokół siebie.

Pierwsza edycja WDF odbyła się we wrześniu 2013. Od początku istnienia festiwalu,  organizatorzy mają na celu uświadomić projektantom i przedsiębiorcom korzyści, jakie przynosi ich współpraca, a z drugiej strony pragną w lekki, interesujący i angażujący sposób pokazywać szerokiej publiczności, czym jest dobre wzornictwo. I trzeba przyznać, że idzie im to doskonale. Festiwal od początku prezentuje wyjątkowe powiązania designu i polskiej stolicy, a przy tym podkreśla wartość dobrego wzornictwa. Po raz czwarty powstanie cykliczna wystawa „Projekt Warszawiak”, prezentująca prace stołecznych projektantów. W tym wszystkim jest również Example.pl i Pakamera.pl, które swoimi działaniami wspierają polski design i projektantów.

Do zobaczenia w Soho!

źródło: materiały prasowe