Vincent Roset :: piękno, które trwa

Vincent Roset choć jest dość młodą marką, to od samego początku istnienia prezentuję najwyższy poziom w wyrobie skórzanych akcesoriów. Nie ma tu miejsca na niedopracowane szczegóły i nudny design. Vincent Roset to szyk, klasa i piękno, które trwa wiecznie!

Oscar Lipińsky, założyciel marki Vincent Roset, tak jak impresjoniści postawił sobie za cel – uczynić trwałym coś co jest ulotne. Skórzane wyrobi brandu to próba przeniesienia piękna do świata rzeczywistego. Twórca od samego początku pochłonięty był wizją stworzenia produktów, które postrzegane mogą być nie jako kolejne akcesoria, ale jako sztuka użytkowa. „Ludzie, chcą i potrafią czynić świat piękniejszym, tylko najpierw muszą przekonać siebie samych, że mogą, a później muszą wybrać ku temu odpowiednie narzędzia – trwałe narzędzia” – mówi Oscar. Połączenie piękna i trwałości stało się zatem misją, której podołać mają produkty Vincent Roset.

Diabeł nie tylko ubiera się, każdy wie gdzie, ale również tkwi w szczegółach. „Diabełki” – tak właśnie pieszczotliwie nazywa się osoby pracujące dla Vincent Roset, które odpowiedzialne są za wykonanie każdego egzemplarza. Dlaczego? Marka stawia na indywidualizm i dba o to by podczas procesu produkcji tylko jedna osoba dotykała skóry, z której wykonywany jest konkretny przedmiot, tak aby zachować jej jak największą unikatowość oraz by mogła ona wejść w naturalną relację ze swoim nabywcą dając właściwy sobie zapach i dotyk. Niewątpliwie o wysokiej jakości produktów świadczy jeszcze etykieta Made in Poland. Okazuję się, że polska marka Vincent Roset wyrasta z rodzinnych tradycji, które trwają od ponad ćwierć wieku. Niebywałe doświadczenie w produkcji akcesoriów skórzanych oraz kontynuacja tradycji włoskich garbarni, które pomagają w procesie selekcji materiałów daje jedyny w swoim rodzaju efekt końcowy.

Taki artystyczno-tradycyjny mix, połączony z wysoką jakością wykonania i materiałów zaowocował w produkty wyjątkowe. Vincent Roset to skórzane plecaki, torby i torebki oraz bardzo modne saszetki. Wszystkie rzeczy, mogą być noszone zarówno przez kobiety i mężczyzn, co daje nam produkty nieśmiertelne, które można przekazywać z pokolenia na pokolenie. Dodatkowo każdą z rzeczy zdobi tłoczone złote logo, które swoją subtelnością podkreśla piękno wyrobów marki. Kolekcja w całości dostępna jest już na platformie Pakamera.pl, aby ją zobaczyć wystarczy przejść tutaj.