Urodzinowy weekend Food Town w Fabryce Norblina już za chwilę! Fisz Emade, Brodka (koncert zamknięty), DJ sets, akcja charytatywna Shake&Help i liczne konkursy!

Food Town w Fabryce Norblina świętuje 1. urodziny! W weekend 21-23 października na wszystkich Głodnych Wrażeń czekać będą wyjątkowe wydarzenia jak m.in. Fisz Emade, Brass Federacja, zamknięty koncert Brodki z limitowaną pulą 100 biletów, a także Aelin Band, gwiazdy aktualnej edycji Voice of Poland. Nie zabraknie także DJ setów, w tym m.in. znanego bywalcom Food Town składu Pomruku Galaktyk. W ramach niedzielnej akcji charytatywnej Shake&Help za barami gościnnie pojawią się najlepsi barmani z całej Polski. To jednak nie wszystko! Będzie się działo.

Urodzinowy weekend Food Town w Fabryce Norblina

Urodzinowy weekend Food Town rozpocznie koncert jednego z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym. W piątek 21 października w sali Gimlet wystąpi Fisz Emade. Bracia Waglewscy jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip hopie miękkie brzmienia i teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu, do dzisiaj stale eksperymentują, starają się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako FISZ EMADE TWORZYWO w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami.

Jako support zagrają zespół Brass Federacja i skład DJ-sko bębniarski Pomruki Galaktyk. Obie grupy to składy, które potrafią niesamowicie rozkręcić imprezę i przekonacie się o tym sami na parkiecie! Brass Federacja jest rasowym brass-band, czyli zespołem dętym, z pasją trąbi własne kompozycje oraz światowe i polskie hity. Pomruki Galaktyk to skład stworzony przez perkusistę zespołu Wilki, Huberta Gasiula i wielokrotną mistrzynię konkursów DJ’skich, Martę Kondej aka. Praktyczna Pani.
Wstęp na koncert jest bezpłatny.

W sobotę 22 października w Food Town w Fabryce Norblina wystąpi jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej – Brodka. Bezkompromisowy i unikalny styl artystki doceniła publiczność, krytycy i dziennikarze muzyczni. Każdy album Brodki to wyjątkowe wydarzenie muzyczne i wizualne. Podczas sobotniego występu nie zabraknie utworów z najnowszej płyty “Brut”. Miesiąc później 18 listopada wystąpi w Kinie Luna otwierając swoją trasę “Sadza Tour”.

Supportem będzie Aelin Band, czyli super energetyczna, wyjątkowo utalentowana wokalistka z Ukrainy, która jest rezydentką Food Town.

Sobotni koncert jest wydarzeniem zamkniętym z limitowaną pulą 100 biletów w sprzedaży na: https://tiny.pl/w7sf7 (https://tiny.pl/w7sf7)

Ostatni dzień świętowania 1. urodzin Food Town, niedziela 23 października, to 18. edycja jednej z największych i najsłynniejszych gastro imprez charytatywnych w Polsce! Organizatorzy wracają z tym cyklem pierwszy raz po pandemii. Podczas energetycznego party Shake&Help gościnnie na barach Food Town pojawią się barmani z całej Polski, a zysk z barów zostanie przeznaczony na leczenie 6-letniego Tymka. Na imprezie zagrają: Mariano MBH + Patrycja Malina (wokal), Praktyczna Pani + Wiosna (wokal), Ewelina Kordy Band, DJ Lazy1, DJ ERHA, DJ Nelov, DJ CAT i Adam Grądziel (vinyl set).

Na gości świętujących 1. urodziny Food Town w Fabryce Norblina czekać też będą dodatkowe atrakcje jak m.in. warsztaty kulinarne (także te dla najmłodszych!) oraz masa konkursów na social media Food Town, w których m.in do wygrania zaproszenia z limitowanej puli 100 biletów na zamknięty koncert Brodki oraz vouchery na ofertę urodzinową! Więcej szczegółów na wydarzeniu na FB oraz IG Food Town.

Wciąż #GłodniWrażeń? Widzimy się już w weekend 21-23 października w FoodTown w Fabryce Norblina na najgłośnieniej imprezie sezonu!