Przed nami jedno z najmocniejszych wydarzeń z muzyką elektroniczną tego roku, czyli Undercity 2018 – nowy halowy festiwal multimedialny, który już 3 listopada zadebiutuje na warszawskim Torwarze.

Na pierwszej edycji Undercity Festival zagra ponad 20 międzynarodowych artystów na 3 grających jednocześnie scenach. Czyje występy tej nocy koniecznie musicie zobaczyć? Mamy dla Was 5 rekomendacji.

Catz ’N Dogz
1 / 5

Catz ’N Dogz (City Hall Stage)
Lineup festiwalu wypełnia wielu znakomitych artystów, którzy są znani na całym świecie. W kontekście tego grona – choć Grzegorz i Wojtek pochodzą z Polski – na pewno należy zaliczyć duet Catz ’N Dogz, którzy od lat podbijają scenę za sprawą świetnych produkcji i setów oraz działalności ich wytwórni Pets Recordings. Ci z Was, którzy byli w tym roku na Audioriver i usłyszeli przynajmniej jeden z dwóch występów chłopaków wiedzą, że na Undercity podczas ich seta na pewno usłyszymy przynajmniej kilka tanecznych bomb.

Catz 'N Dogz Boiler Room & Ballantine’s True Music Poland DJ Set

Dixon (Metropolis Stage)
Bardzo charakterystyczna i charyzmatyczna postać oraz wielokrotnie wybierany numer 1 światowego rankingu DJ-ów według czytelników prestiżowego serwisu Resident Advisor. Dixon to wybitny specjalista w DJ-skim fachu, który posiada genialną selekcję i świetne umiejętności techniczne. Dla fanów wytwórni Innervisions występy Niemca to święto i nie ma co się temu dziwić, bo grana przez niego muzyka to idealny balans pomiędzy parkietową energią a  brzmieniami wypełnionymi melodią i emocjami.

Dixon Boiler Room x Dekmantel x IR DJ Set

Honey Dijon (City Hall Stage)
Zdecydowanie jedno z największych objawień międzynarodowej sceny ostatnich lat, które zaraża energią publiczność na całym świecie. Honey Dijon to artystka wychowana na brzmieniach powstałych w Chicago i Nowym Jorku we wczesnym rozkwicie gatunku muzyki house. Dziś to nie tylko znana reprezentantka tego nurtu, ale postać doceniana również w świecie sztuki i mody.

Honey Dijon Boiler Room x Sugar Mountain 2018 DJ Set

Dubfire (Metropolis Stage)
Współtwórca popularnego projektu Deep Dish, a solowo jeden z czołowych artystów w świecie techno. Sławę zyskał m.in. za sprawą świetnych autorskich produkcji, gorąco przyjmowanych występów na całym świecie i działalności wytwórni SCI + TEC. Uwaga, pamiętajcie, że jeśli nie zdążycie na występ Aliego podczas głównej części Undercity w hali Torwar, koniecznie nad ranem udajcie się do klubu Smolna, gdzie artysta wystąpi również na oficjalnym festiwalowym afterparty.

Dubfire @ Château de Fontainebleau for Cercle

Recondite live (Metropolis Stage)
Twórca o unikalnym stylu, który w swojej muzyce zachowuje idealną równowagę pomiędzy mocnymi, surowymi bitami, a pełnymi liryki, emocjonalnymi melodiami. Co ważne, Recondite podczas występów na żywo gra wyłącznie własną muzykę (w tym jeszcze niewydane, dopiero testowane na publiczności utwory). PS. jeśli jesteście fanami serialu HBO pt. „Młody Papież” na pewno słyszeliście jeden z najlepszych kawałków w dorobku artysty, czyli „Levo”.

Recondite – Levo

Pełna lista artystów

—————

Więcej informacji i bilety:
www.undercity.pl