Wszystko co nowe i ciekawe w polskim designie w jednym miejscu – Targi Rzeczy Ładnych zapraszają na specjalną edycję TRŁ FRESH! w nowej fantastycznej przestrzeni Centrum Praskiego Koneser.

W weekend 29-30 września pokażemy 150 wystawców w tym prawie 70 debiutów i premier. Wydarzeniu będą towarzyszyć otwarcie wystawy polskiego designu „TEXTURA. A Polish Touch” organizowanej wraz z Instytutem Adama Mickiewicza.

TRŁ FRESH! to nowe otwarcie targowego sezonu w Warszawie. Specjalna edycja największych targów designu poświęcona premierom i nowościom. Kilkudziesięciu debiutantów i setki nowych produktów od ulubionych marek publiczności Targów Rzeczy Ładnych. Jak zwykle wystawcy zaprezentują się w ośmiu strefach tematycznych MEBLE, CERAMIKA I SZKŁO, LAMPY, TEKSTYLIA, PRINT, DZIECI, AKCESORIA I WELLNESS.

– Zależy nam na promocji dobrej jakości w polskim designie i pokazywania nowych marek szerokiej publiczności – dlatego na TRŁ FRESH! zobaczą Państwo tak dużo nowych projektantów i nowych kolekcji od znanych marek – mówią organizatorzy.

Wśród premierowych wystawców są m.in. znakomite meblowe Wood Republic i Plywood Project, ceramiczne Wzorowe Towarzystwo, dziecięce Hi Little, plakatowe Someart, wellnessowe Ondo Pracownia i dziesiątki innych. Zobaczymy też najlepsze znane marki z całej polski, m.in: Wood&Paper z Łodzi, kwiaciarnię Kwiaty&Miut z Poznania, czy ÅOOMI DESIGN STUDIO ze Śląska.

Tej edycji Targów Rzeczy Ładnych towarzyszy otwarcie wystawy „TEXTURA. A Polish Touch”, która była prezentowana przez Instytut Adama Mickiewicza na targach designu w Londynie. Polska premiera tej ekspozycji to inauguracja współpracy pomiędzy TRŁ i IAM mającej na celu prezentację najlepszych wystaw polskiego designu polskiej polskiej publiczności. „Textura” to podróż po wzorach, fakturach i deseniach, obecnych od dziesiątek lat w polskim projektowaniu. Na wystawie zobaczymy kilkadziesiąt obiektów – tkanin, przedmiotów użytkowych i materiałów, które wyróżniają się oryginalnością w dotyku. Ich twórcami są między innymi: Oskar Zięta, Malwina Konopacka i Aleksandra Gaca. Kuratorką wystawy jest Paulina Matusiak.

Zapraszamy wszystkich fanów designu 29-30 września na wspaniały weekend z ładnymi rzeczami w warszawskim Koneserze – Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski

TRŁ FRESH!
Edycja specjalna Targów Rzeczy Ładnych
29-30 września
Godz. 11-19
Centrum Praskie Koneser
Wstęp: 10 zł
Dzieci do lat 12 bezpłatnie

TEXTURA. A Polish Touch
Wystawa designu
29 września-28 października
Centrum Praskie Koneser
Wstęp wolny