Białe zwiewne sukienki, hafty, lekkie sweterki i dziewczęce koronki. Tak w skrócie można przybliżyć romantyczną modę. Dziś przybliżamy wam jedną z wiodących tendencji w modzie na sezon wiosna-lato 2018. Oto trend romantyczka!

Moda na romantyczne stylizacje przewija się już od kilku sezonów. W tym jednak przewija się ona przez kilka innych trendów, zaznaczając tym samym swoją pozycje. Romantyczna moda nie jest wymagająca. Dzięki temu sprawdzi się ona na ciele każdej kobiety. Jeśli chcesz więc wprowadzić do swojej szafy trochę romantyzmu to obowiązkowymi elementami, które musza się znaleźć w szafie są: biała sukienka, lekkie sweterki i dziewczęce koronki. Nie powinno również zabraknąć odzieży pokrytej haftami i delikatnej biżuterii. Noś to wszystko z delikatnym makijażem i uczesaniem typu „dopiero wstałam” (Kate Moss jest tu świetnym przykładem). Trend romantyczka to moda, która doskonale sprawdzi się na wakacyjnych wojażach jak i beztroskich wędrówkach po miejskiej dżungli.

W poszukiwaniu odpowiednich romantycznych stylizacji pomoże Ci Pakamera.pl. Znajdziesz tam specjalną selekcje, przygotowanych przez stylistów tej platformy. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

źródło: Pakamera.pl