Trendy: biżuteria

Biżuteria potrafi często nadać stylizacji całkiem nowego wyrazu. By wiedzieć w jakie błyskotki zainwestować wybraliśmy najgorętsze trendy z wybiegów, którymi warto się zainspirować!

1. Biżuteria z bibelotów – projektanci proponują by na szyje zarzucić muszelki, a na nadgarstki porcelanę! Lubimy takie niekonwencjonalne rozwiązania.

2. Monogramy – biżuteria z inicjałami lub skrótami to coś co zdecydowanie musi znaleźć się w Twojej szkatułce. Może być to choker, łańcuszek z wisiorkiem lub bransoleta.

3. Kolczyki jak kryształowe żyrandole – tu chyba nic nie trzeba więcej, po prostu ma błyszczeć!

4. Punk vibes – ostra moda wraca do gry, pokaż to zarówno strojem jak i biżuterią. Skórzane chokery, krzyże i łańcuchy… YES PLEAS!

5. Perły – są one dostojne i elegancki, projektanci jednak proponują by nosić je do każdego stroju pod postacią kolczyków, naszyjników czy gigantycznych bransoletek.

6. Bransoletka na dłoń – nie chodzi tu o zwykła bransoletkę noszoną na nadgarstku. Te najmodniejsze mają oplatać cała dłoń!

7. Little Mix – tu możesz zabawić się tym co już masz. Bierzesz dwa różne kolczyki i gotowe! Chodzi po prostu o to by miksować różne zestawy ze sobą.

8. Klucznik – używasz kluczy tylko do otwierania domu czy samochodu? BŁĄD! Zawieś go na łańcuszku i noś z dumą na szyi, jest to jeden z gorętszych trendów!

9. Mistyczne symbole – na nowy sezon obudź w sobie mała czarodziejkę i postaw na tajemnicze symbole i bajkowe zwierzęta! Szkoła Czarownic będzie tu świetną inspiracją!

10. Naszyjnik XXL – z sezonu na sezon biżuteria tylko rośnie! Bo w końcu… Kto bogatemu zabroni!

11. Elfie ucho – czyli ear cuffsto nic innego jak pierścionek, tyle że na ucho. Pięknie prezentują się przy spiętych fryzurach! Lecz pamiętaj – noś go tylko na jednym uchu!

12. Hula Hop – spokojnie, nie każemy Ci zakładać tych obręczy do ćwiczeń. Chodzi tu oczywiście o duże okrągłe kolczyki, które powracają w wielkiej chwale!

źródło: vogue.com