Słyszeliście o dotticure? To jeden z najpopularniejszych trendów wśród instagramowych manicurzystek. Na czym polega? Sposób na efektowny i modny manicure jest bardzo prosty – wystarczą tylko dwa kolory lakieru do paznokci i wykałaczka.

Kropki to nie tylko jeden z najgorętszych trendów modowych. Warto przenieść go również w sferę beauty, np. na paznokcie. Wybierając bazowy kolor naszego mani, wystarczy zwrócić uwagę na to, by kolor wybrany do kropek był kontrastowy i dobrze widoczny. Kropki nakładamy wykałaczką na całą płytkę paznokcia lub w wybrane miejsca – jednej reguły nie ma. Jakie kolory są hot? Pastele, różne wariacje tradycyjnego „frencza” albo wszystkie kolory tęczy. Symetria? Możemy o niej zapomnieć – jesienią warto jest poszaleć!

 

źródło: instagram/univeristeebox, instagram/mabelandrowe, instagram/ferknight1, instagram/rachelveri, instagram/nailsby_emmart, instagram/quietlymad, instagram/hair_and_fashion_neasmyrnh, instagram/lacqueredladle, instagram/malinekupine, instagram/noncoleenear, instagram/nyinails