Pachnie już jesienią. Pora szkoły, powrotów z wakacji, rozpoczęcia kolejnego roku akademickiego i wytężonej pracy w biurze bo błogim letnim lenistwie.
Walizki, kosze i multikolorowe plażowe torby muszą oddać miejsce swym bardziej tradycyjnym, funckjonalnym i jesiennym koleżankom.

O kobiecych torebkach krążą legendy.
O tym, że dzwoni się dwa razy, żeby kobieta najpierw telefon w torebce znalazła, a dopiero potem odebrała. Czy, że nosimy w torbach pół świata, czy że jest tam wszystko, z wyjątkiem tego, co jest potrzebne… Raz na jakiś czas w prasie kobiecej można nawet znaleźć psychotesty a propos tego co nasza torebka mówi o nas…

Ale jakie cechy naprawdę powinna mieć torba idealna, taka, która pomieści kosmetyki, laptopa, zeszyty, notesy, wodę, gumę do żucia, klucze, iphona, klucze i całą resztę skarbów, które znaleźć można w kobiecych torebkach?? Czym powinna się charakteryzować, żeby była i piękna i wygodna, byśmy zakochały się w niej od pierwszego wejrzenia ?

Na pewno musi być porządna, żeby wytrzymać te kilogramy rzeczy, które potrafimy dźwigać ze sobą przez cały dzień – grube płótno czy naturalna skóra sprawdzą się najlepiej.
Do tego – pojemna – do wyboru mamy oversize worki, gigantyczne supermodne kopertówki, czy bardziej klasyczne propozycje z kieszonkami, suwaczkami i przegródkami.
Wyjątkowa – niezależnie czy kochamy góry, mazury i bliskość natury, czy jesteśmy fashion victim a może zdystansowaną Panią prezes wielkiej korporacji, a może szaloną mulikolorową studentką sztuki – w Pakamerze na pewno znajdziemy coś, co wyróżni nas z tłumu, podkreśli naszą indywidualność, gust i smak, a także po prostu będzie perfekcyjnym dodatkiem łączącym funkcjonalność z artyzmem.

Dla fanek natury, tęskniących za wiatrem we włosach i nieco duszącymi się w miejskiej dżungli mamy indiańskie torby od Mohiko.

Wolisz proste formy, ale szukasz czegoś niebanalnego – proszę bardzo – gigantyczne kopertówki od Kiddo, powalające metalicznym blaskiem lub kuszące skórą węża. Albo wielkie i niepowtarzalne, genialne kolorystycznie torby od CADOaccesories.

A może cenisz sobie dobrą organizację i chcesz mieć wszystko równiutko ułożone? – Ignatovicz ma dla Ciebie masę propozycji toreb pojemnych, świetnej jakości, często z kieszonkami, przegródkami i suwakami.

Duże kolorowe torby z artystycznym sznytem i świetnym wykończeniem znajdziesz u Nattka Projekt, Berty, Ankate, Purol Design.

Klasyczne wzornictwo w nowych odsłonach, z kobiecymi dodatkami i z najwyższej jakości materiałów będące po prostu funkcjonlane i  piękne są torby od Elfagado, Raramodo FoksForm, Haem.

A jeśli aż tyle nosić ze sobą nie musisz, za to ciągle jesteś w biegu, między biznes lunchem, radą nadzorczą i wieczornym ważnym spotkaniem, chcesz mieć przy sobie tylko najpotrzebniejsze rzeczy za to w odsłonie, która będzie pasowała zarówno do pracowniczego „mundurka”, dżinsów i topu lub małej czarnej warto wybrać coś z pośród niesamowitej ilości kopertówek i torebek do ręki, które proponują nasi artyści.

Czasem są to mniejsze wersje swoich większych „koleżanek” (Kiddo, Raramodo),
innym razem prześliczne projekty w klasycznym, bardzo eleganckim wydaniu, za to w każdym chyba wymyślonym wzorze i kolorze (Yamira).

Dla miłośniczek głównie (ale nie tylko) szarego koloru, filcu i ciekawym połączeń
(filc- jedwab, filc- satyna, filc- ażur, filc z multikolorowymi aplikacjami),
pełen wachlarz  propozycji znajdziemy u Filcant, Pawdeco, Goshico czy Feltlabel.

Kochasz wyróżniać się z tłumu i cenisz niebalnalne rozwiązania – Katsu, Borba Design i BabaBaga na pewno zaskoczą Cię swą kreatywnością.

A jeśli uważasz, że po prostu kopertówka jest najlepsza na wszystko możesz wybrać z pośród
klasycznych, delikatnych  prac MyBag, Pansy czy Zuzi Górskiej.
Filc, mega kolor i artyzm to cechy kopertówek Filcant.
Ekologiczne podejście do mody znajdziesz w kopertówkach PiuEco, torebkach Recyclingart i projektach Twins..

Luksus w każdym rozmiarze prezentuje Klaudia Rozwadowska (KRozwadowska).
Dla nerwusów i fanek bąbelków – torby dziewczyn z Poppy.
Ludowe wzory znajdziesz u GaulDesign, Goshico, na ludowo

1. czerwona torebka. Projektant Nattka projekt. Cena: 110 pln. 2. torebka z czaszką bawołu. Projektant: Mohiko. Cena 286 pln. 3. Kopertówka XXL. Projektant: Kiddo. Cena: 325 pln 4. filcowa szara torba. Projektant: Purol design. Cena: 180 pln. 5. niebieska torba. Projektant: Raramodo. Cena: 145 pln. 6. kopertówka z ornamentami. Projektant: Raramodo. Cena: 195 pln.  7. brązowa torba. Projektant: CadoAccessories. Cena 351 pln. 8. torba w kratę. Projektant: Ignatovicz. Cena: 130 pln 9. szara torba. Projektant: FOKS FORM. Cena: 259 pln.

1. beżowa kopertówka z kokardą. Projektant: Zuzia Górska. Cena: 130 pln. 2. torebka brąz z ornamentem. Projektant: Felt Label. Cena: 69 pln. 3. mała torebka z ludowym motywem. Projektant: Goshico. Cena: 166 pln. 4. torebka w cętki. Projektant: Kiddo. Cena: 169 pln. 5. biała  marynarskie paski. Projektant: MyBag. Cena: 129 pln. 6. filcowa fioletowe kopertówka z kwiatami. Projektant: Filcant. Cena: 234 pln. 7. Torebka do ręki w geometryczne wzory. Projektant: Katsu. Cena: 119 pln. 8. brązowa kopertówka. Projektant: Pansy. Cena: 130 pln

A jeśli nadal szukasz czegoś co byłoby Twoje i tylko Twoje – na pewno któryś z naszych Artystów wykona z przyjemnością pracę według Twojego własnego projektu