Waszym ulubionym śniadaniem są płatki? A wybieracie się w grudniu do Londynu? Mamy dla Was fantastyczną wiadomość. 10 grudnia startuje The Cereal KIller Cafe. Będą tam serwować ponad 100 rodzajów płatków śniadaniowych z całego świata.

Pomysł jest realizowany przez braci bliźniaków z Belfastu Alana i Garego Kerry. Panowie bardzo poważnie podeszli do sprawy. Sprowadzają ulubione płatki z całego świata. Efektem mają być 2 piętra pełne smakołyków.
Oprócz płatków będzie można wybrać również mleko (z pośród 12 rodzajów :)) i ponad 20 posypek od Oreo po pianki marshmallow. Tarty z płatkami, koktajle z płatkami. Raj na Ziemi.

Nie jest to pierwsze tego rodzaju miejsce na świecie. W USA mieszkańcy mają sieć Cereality, która ma bardzo podobną filozofię firmy. Mimo wszystko wydaje nam się że ta powstająca właśnie na londyńskim Brick Lane powali większą i starszą siostrę z za oceanu klimatem.

Alan i Gary zbierają pieniądze na platformie crowdfundingowej Indiegogo. Jeszcze trochę im brakuje, ale trzymamy kciuki.