The Blue Oyster „We Are Not An Ideology. We Are The People”

Pride Week w The Blue Oyster pod hasłem: „We Are Not An Ideology. We Are The People” Jego zadaniem jest pokazanie, że mityczne środowiska LGBT+ to ludzie, a nie ideologia. Cały tydzień będzie wyjątkowo pod tęczową flagą, zmieniamy kolory w komunikacji, takowe akcenty pojawią się także na samym streamie w sieci. Program jest bardzo atrakcyjny artystycznie!!

Na kulturalnej mapie Warszawy pojawiło się może nie tyle, co nowe miejsce, a nowa inicjatywa zlokalizowana w doskonale znanym klubie Luzztro i choć inicjatorzy projektu The Blue Oyster uciekają od tego typu porównań to zaznaczają, że Warszawa, a także szerzej Polska doczeka się miejsca na wzór kultowego Red Light Radio w Amsterdamie czy berlińskiego HOR.

Głównym powodem powstania tego pop-up radio baru to próba stworzenia ‚muzycznego okienka’ na świat, które w szczęśliwej perspektywie ma stać się miejscem, gdzie artyści – a także po prostu miłośnicy muzyki elektronicznej – będą mogli codziennie występować dla Warszawy, a także w drugą stronę: Warszawiacy, którzy przejeżdzają codziennie główną arterią stolicy będą mogli podziwiać wszystkich adeptów sztuki DJ’skiej w swoim żywiole. The Blue Oyster to także próba stworzenia namiastki kultury klubowej, która z wiadomych przyczyn, zatrzymała się z dnia na dzień. Transmisje będą odbywały się codziennie (godziny poniżej) w przeszklonym okienku w samym centrum stolicy, które będziecie mogli oglądać na naszych kanałach social media. Dodatkowym atutem tego miejsca jest fakt, że nie zamykamy się na żaden gatunek i stylistykę muzyczną, więc na wizji pojawią się zarówno uznani artyści prezentujący muzykę disco, house czy techno, a także początkujący artyści DNB, psy-trance, a nawet hip-hop czy trap.

„We Are Not An Ideology. We Are The People

Adres: Luzztro / Aleje Jerozolimskie 6

Godziny: nd – śr (17:00 – 20:00), czw – sb (18:00 – 22:00)

Linki:

fb: https://www.facebook.com/theblueoystertv/

sc: https://soundcloud.com/theblueoystertv

ig: https://www.instagram.com/theblueoyster.pl/

yt: https://www.youtube.com/channel/UCFjkqsn6LjObwvH7dFMF-Zw/

 

EXAMPLE.PL