Thai Ice - przesłodkie rolowane lody w Warszawie

Loto w pełni, mimo że słońce nas nie rozpieszcza, dopieśćmy się sami!
Znaleźliśmy nasze ulubione lody rolowane! Thai Ice to jedna z pierwszych firm, która wprowadziła na polski rynek tajskie lody – są z nami już 4 lata, a teraz możesz dostać te deserowe ruloniki już w 2 warszawskich lokalizacjach!

Lody rolowane wymyślili sześć lat temu Tajlandczycy, którzy są mistrzami street foodu. Z czasem lody tajskie zaczęły się pojawiać na europejskich ulicach w tym w Warszawie. Thai Ice, jako jedna z pierwszych firm wprowadziło ten rodzaj deseru na polski rynek. Nieprzerwanie funkcjonują już od 4 lat. W tym roku poszerzyli swoją działalność o dodatkową lokalizację. Tego lata tajskimi lodami można osłodzić swój dzień  w dwóch lokalizacjach

  • Nowy Świat 72
  • Świętokrzyska 18 przy Restauracji SingSing

Serwujemy świeże desery lodowe, mieszając składniki wybrane przez klienta na jego oczach. Nie dodajemy żadnych konserwantów czy wypełniaczy. Bazujemy na świeżych owocach oraz oryginalnych produktach.

Produkcja tajskich lodów polega na wylaniu na zamrożoną płytę (do -20C) płynnej masy i dodaniu dowolnego dodatku – świeżych owoców lub ulubionych smakołyków. Po pokruszeniu i zmieszaniu z masą mieszanka ulega zamrożeniu, a następnie po 3 minutach zostaje zeskrobana w gotowe do podania ruloniki – tworząc deser lodowy.

EXAMPLE.PL