Wiosenna edycja TRŁ odbędzie się 21-22 MAJA w znanych Wam przestrzeniach Placu Unii przy ul. Puławskiej 2. To weekend po Nocy Muzeów – na pewno idziecie – zatem mamy nadzieję, że zarezerwujecie czas już teraz, żeby odwiedzić najlepsze targi designu w Warszawie!

Targi Rzeczy Ładnych to wydarzenie pełne rzeczy przepięknych, ciekawych, inspirujących. Podczas każdej edycji spotykamy najlepszych polskich designerów, mamy okazję posłuchać wykładów naszych autorytetów, a przede wszystkim – świetnie się bawimy! Podczas wiosennej edycji nie zabraknie dobrze znanych Wam już projektantów, jak i tych, którzy w przedostatni weekend maja zadebiutują w Placu Unii. Znów będzie tłoczno, znów spotkacie najfajniejszych znajomych, znów zrobicie upragnione zakupy, znów fajnie spędzicie czas z dzieciakami i znów wrócicie do domów z głowami pełnymi pomysłów. Jak zwykle Organizatorzy pokażą oryginalne MEBLE, CERAMIKĘ, PLAKATY, TEKSTYLIA, ZABAWKI i KWIATY i wybiorą dla Was to, co najlepsze i to, co dobre dla każdej kieszeni.

Poprzednie edycje dwudniowej imprezy odwiedziło do tej pory prawie 50 tys. osób. Na najbliższą imprezę organizatorzy zaprosili producentów mebli i akcesoriów, designerów i grafików.
„Ciągle szukamy nowych firm i zjawisk. Chcemy, żeby TRŁ były przeglądem tego, co najciekawsze w polskim designie” – mówią organizatorzy. Duża część to debiuty, ale pojawią się także uznane marki i nazwiska – kilkunastu wystawców ma na koncie nagrody MUST HAVE z Łódź Design Festival oraz nagrody zagranicznych festiwali. TRŁ to ogromny wybór oryginalnych mebli, lamp, porcelany, tekstyliów, akcesoriów do domu, zabawek oraz książek i plakatów.

Motywem przewodnim tej edycji imprezy będą:

– strefa „Zielono mi” – pojawią się kwiaty, rośliny i akcesoria ogrodowe, a także warsztaty na Dzień Matki z malowania doniczek i sadzenia kwiatów

– oraz „Design dla najmłodszych” – Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, w strefie DZIECKO zaprezentują się dziesiątki producentów najbardziej oryginalnych książek, mebli i zabawek dla najmłodszych – zapewnimy znakomity wybór prezentów dla najmłodszych.

Ozdobą imprezy będzie jak zawsze Strefa Print – najpopularniejsi współcześni ilustratorzy będą bezpośrednio sprzedawać swoje sygnowane prace. Nie zabraknie też oczywiście strefy RETRO z odnowionymi meblami i kultowymi przedmiotami z poprzedniej epoki. Imprezie będą towarzyszyły wydarzenia specjalne i premiery opisane poniżej i promowane na www.facebook.com/Targirzeczyladnych.

„Targi Rzeczy Ładnych to cykliczna impreza popularyzująca polski design i dobrze zaprojektowane przedmioty. Jej celem jest przybliżanie firm i projektantów szerokiej publiczności. – Wierzymy, że dobrym designem można otaczać się niezależnie od grubości portfela” – mówią organizatorzy: Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski. Do tej pory podczas 6. edycji TRŁ zaprezentowało się ponad 350 marek, odbyło się kilkadziesiąt spotkań i wykładów o projektowaniu i architekturze.

 

Targi Rzeczy Ładnych – WIOSNA!

21-22. maja, 11:00 – 19:00

Plac Unii, Puławska 2