Wszyscy czekamy z utęsknieniem na cieplejsze dni. Słońce świeci coraz mocniej, a dni są coraz dłuższe. To oznacza tylko jedno – wiosna nadchodzi, a wraz z nią mnóstwo nowości od młodych polskich i zagranicznych twórców. Mowa oczywiście o nadchodzącej edycji targów Grand Bazar, która odbędzie się niezmiennie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie. Na ponad stu stoiskach pojawią się między innymi Reinkreacja, LC Lucja , czy My Signature.

1 / 1

Kupicie nie tylko ubrania, ale także dodatki i biżuterię (CityBag, Fruit Bijoux) oraz bieliznę (Endorfinella, Senveniu). Nie zabraknie mody męskiej (Bowstyle), a także smaczków ze świata vintage, czyli Cukier Puder i Saint Warsaw. W naszym dziale beauty znajdziecie naturalne kosmetyki m.in. od Eco Bay i U Franciszka.

Jak zawsze mamy dla Was dodatkowe atrakcje, jak warsztaty dla najmłodszych organizowane przez wydawnictwo Tashka. Po zakupach będziecie mogli odpocząć w naszej strefie relaksu, gdzie napijecie się świeżych smoothies z Sok Baru.

Zobaczcie nasze propozycje

LC LUCJA

 Firma LC to różnorodność fasonów, pomieszanie stylów oraz różna kombinacja gorących, pełnych mocy kolorów.Kolekcje LC balansują między dwoma światami – mody wysokiej i stylu ulicy. Projektując swoją linię ubrań LC LUCJA podąża za głosem intuicji, niezawodnie podpowiadającym jej, czego pragną kobiety. Wszystko co nas otacza wywiera na nas wpływ i staje się naszą inspiracją.Swoją linie ubrań dedykujemy wymagającym fankom mody ceniącym sobie projekty, które łączą w sobie nonszalancję z elegancją.
 YES TO DRESS
Minimalistyczne, wyrafinowane konstrukcje, nowoczesne tkaniny i dzianiny. Uniwersalne ubrania „easy to wear, easy to go”, ale dające poczucie indywidualności i komfortu.
SENVENIU
Unikalna bielizna wykonana hand made ze starannie dobranych limitowanych koronek , komfortowa, niepowtarzalna i produkowana w małych seriach.
BOWSTYLE
Bowstyle to niecodzienne muchy do codziennych stylizacji. Kolory i wzory, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Muchy szyjemy ręcznie, z oryginalnych włoskich tkanin, dzięki czemu każda mucha jest inna, ma swój charakter. Różne rozmiary i regulowane paski sprawiają, że muchy mogą nosić wszyscy – mężczyźni i kobiety, dorośli i dzieci. W dążeniu do wyjątkowości każdego produktu, szyjemy muchy na indywidualne zamówienie. Wyślij nam tkaninę z której chciałbyś zrobić muchę – odeślemy Ci gotowy produkt. Koniec z nudą muszek smokingowych – czas na różnorodność, kolor i styl! Mucha to nie dodatek, mucha to styl życia!

Zapraszamy

11 marca (niedziela) 2018 r. godz: 11:00-19:00

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25, Warszawa

FB: https://www.facebook.com/events/728772037318483/

Wstęp: bezpłatny