ChouChou to przepiękne motywatory, które codziennie przypominają nam kobietom jakie jesteśmy ważne i jak wiele w życiu zależy właśnie od nas.

Marka ChouChou powstała z myślą o kobietach i jak mówi sama projektantka Kamila Kubiak „W dzisiejszych czasach, gdy nie mamy na nic czasu i wciąż jesteśmy bombardowane hasłami “działaj, rób, jeśli chcesz to możesz” kobiety potrzebują czegoś, co im pomoże, a nie będzie mówiło, co mają robić. Bo nikt nie jest w czyjejś sytuacji by narzcać działanie. Panie potrzebują małego ChouChou, które dyskretnie, w szaleństwie codzienności przypomina swojej właścicielce o celu, jaki sobie wyznaczyła. W realizowaniu każdego marzenia ważne jest aby robić to zgodnie ze sobą.”

ChouChou w dyskretny sposób przypomina, że aby osiągnąć cel, należy do niego dążyć, a dążenie do celu jest zdaniem projektantki niczym zjedzenie słonia – to ogromne wyzwanie, które wymaga systematyczności. Wszystko wymaga pracy etapowej, małymi krokami dojdziemy do wszystkiego o czym marzymy.

Kolejnym pomysłem Kamili dedykowanym kobietom są cykliczne sesje coachingowe, które prowadzi sama autorka pomysłu „Jak zjeść słonia, czyli zrealizować wymarzony cel”, dzięki którym dowiemy się CZEGO CHCEMY W ŻYCIU.

Terminy spotkań są do ustalenia osobiście pod adresem kamila@chouchoulikeme.pl

Biżuterię ChouChou można kupić na platformie PAKAMERA.PL