Bogata oferta deweloperów, porady ekspertów i dodatkowo możliwość wygrania atrakcyjnych nagród –  poszukiwanie nowego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Wszystko za sprawą Targów Domów i Mieszkań, które odbędą się 27 i 28 lutego w EXPO Kraków.

Poszukiwanie własnego „M” to często konieczność zmierzenia się z ogromem informacji i śledzenia nowinek nie tylko na rynku nieruchomości, ale też np. rynku finansowym. Najlepszym sposobem na uporządkowanie tej wiedzy i uzyskania informacji z „pierwszej ręki” jest odwiedzenie Targów Domów i Mieszkań, które odbędą się w 27 i 28 lutego w godz. 10.00 – 17.00 w EXPO Kraków. Organizator Targów – firma Nowy Adres SA – oprócz bogatej oferty deweloperskiej udostępni Zwiedzającym także strefę seminariów i porad. Eksperci z zakresu finansów, najmu i projektowania wnętrz będą do dyspozycji odwiedzających Targi i pomogą Kupującym przebrnąć przez trudny i wymagający podejmowania wielu decyzji czas zakupu mieszkania.

Organizatorzy przygotowali udogodnienia dla rodzin, m.in. bilet rodzinny w cenie 15 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Rodzice będą mogli zostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorek na specjalnie przygotowanym placu zabaw. Bilety w kasach będą kosztowały 10 i 25 zł, już w sprzedaży są e-bilety w cenie 7 zł na stronie www.mieszkaniowi.pl .

 

Targi Mieszkań i Domów

sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

27-28 lutego 2016 r. w EXPO Kraków w Krakowie (ul. Galicyjska 9).