Targi Kosmetyków Naturalnych – Ekopiękno i Babski Targ

Już 9-10.11 w Katowicach odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno i  Babski Targ.

Babski Targ powstał z myślą o kobietach, które lubią być doceniane i rozpieszczane produktami wysokiej jakości.
To miejsce, gdzie będzie można dostać ekologiczne kosmetyki, ręcznie wykonaną biżuterię, modę od polskich producentów. Dostępna będzie również moda dla dzieci. Babski Targ to możliwość spędzenia dnia z przyjaciółkami, córkami, matkami. Dzień na plotki, dzielenie się swoimi historiami, pyszne ciastko, kawę a przede wszystkim zakupy.

Jest to miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii. Podczas targów jest możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków. Można zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które je tworzą, a prezentując produkty – opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem.

Będzie to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne wyspecjalizowane do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne czy też pielęgnujące skórę świece do masażu.

Targi Kosmetyków Naturalnych –  Ekopiękno oraz Babski Targ to część Wege Festiwalu w Katowicach – największych targów wegańsko-wegetariańskich w Polsce.

Ekopiękno, Galeria Szyb Wilson,
ul. Oswobodzenia 1, Katowice
9.11.2019 sobota 12:00 – 19:00
10.11.2019 niedziela 12:00 – 18:00
Wstęp bezpłatny!
https://www.facebook.com/events/2109939685974730/?active_tab=about