Targi Jestem Vintage! #13

Wszystkie śpiochy i miłośnicy zimowego wylegiwania się pod kocem, czas wyjść z domowych pieleszy i przewietrzyć szafę! Okazja ku temu nadchodzi wyśmienita bo Targi Jestem Vintage zaprasza w podróż, i to od razu w taneczno- karnawałowe klimaty.

Targi Jestem Vintage

Targi Jestem Vintage


Po chwilowym odpoczynku i stosownej regeneracji sił, najlepszy skład kolektywu twórców spotkań z przedmiotami z drugiej reki odpala nowy rok 2023 i zapowiada jeszcze więcej atrakcji, zabawy, edukacji modowej i nietuzinkowych współprac.

Już w pierwszy weekend lutego zjeżdżają się najlepsi selekcjonerzy i miłośnicy mody poza ramami czasu i wypełnią przestrzeń industrialnej Elektrowni Powiśle, która już od 2 lat regularnie gości twórców najlepszej modowej imprezy Jestem Vintage.

Tym razem tematem przewodnim będzie karnawał i wcale nie musicie kupować cekinowych kreacji, ale będzie to czas aby poczuć radość zabawy i klimat karnawałowego szaleństwa. Jak zapewnia organizator Jestem Vintage, to najlepsze szaleństwo modowe jakie możemy sobie dać. W dobie komercyjnych wyprzedaży i produktów za pół ceny warto jeszcze uważniej spoglądać na to co wybieramy i na jak długo nam to posłuży.

Moda z drugiej reki to moda cyrkularna i rządzi sie innymi prawami, tu szaleństwo modowe ma inny wymiar a produkty są wspaniałej jakości. Dzisiaj są w naszej szafie a za kilka miesięcy u kogoś innego. I tak działa nieustanna wymiana rzeczy aby cieszyły oko kolejnych nabywców – dodaje Iza Miłosz organizatorka eventów w Grupie Slow

Podczas wydarzenia Jestem Vintage #13 4-5 lutego w Elektrowni Powiśle zaprezentuje się 70 marek, które specjalizują sie w wyszukiwaniu najlepszych produktów z drugiej ręki. Już cyklicznie, nie zabraknie bardzo markowych rzeczy i bardzo odważnych propozycji. Można powiedzieć, dla każdego coś miłego, bo przedział cenowy jest bardzo szeroki.

Poszukiwacze kultowych modeli streetwear czy prawdziwie oldschoolowych „antyków” z lat 80- tych, 90-tych zawsze mają spore pole do eksploracji. Ogromnym powodzeniem cieszy się strefa Winyl Marketu, z którym organizator współpracuje regularnie, więc i tym razem będzie szansa na totalnie nowe czarne krążki i unikaty dla kolekcjonerów.

Organizator Jestem Vintage ceni sobie szeroka współpracę, a od kilku edycji wspiera wspaniałą synergię kooperacji z Influencerami. Z zaproszenia do udziału w Jestem Vintage skorzystało już wielu znanych z SOM kreatorów trendów, a tym razem podczas eventu 4-5 lutego spotkamy między innymi: Kate.zach, Cajmel, Hello_Pieta. Celem wspólnej akcji jest szerzenie świadomości mody z drugiej ręki i pokazywanie potencjału jaki drzemie w naszych szafach, a czym z radością możemy się podzielić z innymi.

Skoro mowa o ciekawych współpracach, to kolejnym smaczkiem o którym wspomina organizator jest wspieranie działań Fundacji Wspierania Rozwoju Dziecka. Dzięki tej współpracy podczas Jestem vintage znajdziemy ciekawe gry edukacyjne z drugiego obiegu. Robiąc zakupy na stoisku fundacji pomagamy w odremontowaniu budynku na pierwsze Liceum Specjalne w Warszawie.

Działania Jestem Vintage to nie tylko zabawa i modowe szaleństwo, to spotkania, które wnoszą warstwę merytoryczną i edukacyjną, taki przynajmniej jest cel naszych eventów aby nasi klienci coraz częściej dokonywali świadomych wyborów zakupowuch i odnajdywali radość w niekonwencjonalnej formie zdobywania upragnionych rzeczy. Cieszy nas, że klient Jestem Vintage nie ma granicy wiekowej, to stan świadomości i otwartość na nowe doświadczenia – podkreśla Iza Miłosz, organizatorka eventów w Grupie Slow.

Rok 2023 zapowiada się niezwykle interesująco dla Jestem Vintage w obliczu coraz większej popularności mody z drugiej reki. Lutowy event rozpoczynający ten rok jest wspaniałą okazją do wejścia w klimat karnawału lat 80-90 tych i złapania „ochoty” na jeszcze więcej doświadczeń z modą z drugiej reki.

Możecie się o tym przekonać już 4-5 lutego Targi Jestem Vintage #13 w Elektrowni Powiśle