Już 21 kwietnia zapraszamy wszystkich miłośników zieleni na poznańską edycję targów Flower & Local Market, która odbędzie się w przestrzeni Starego Browaru.
Podczas wydarzenia zakupicie rośliny, sukulenty, kaktusy, kwiaty cięte oraz roślinne dekoracje. Oprócz tego wszystko to, co do roślin potrzebne, czyli doniczki i akcesoria do pielęgnacji.

1 / 1

Na stoisku Kwiaciarni Łodyga znajdziecie wyszukane i oryginalne okazy roślin doniczkowych, piękne plecione kosze oraz duży wybór osłonek. Betoniczki zaprezentują doniczki wykonane z betonu architektonicznego wraz z kaktusami, sukulentami oraz oplątwami. Po kwiaty cięte zapraszamy do Psa Ogrodnika, który ma też w swojej ofercie oryginalne, niespotykane rośliny doniczkowe, sprowadzane z dalekich zakątków Europy.
Tym, którzy chcieliby być równie eleganccy, co ich ogród polecamy odwiedzić Elegancką Ogrodniczkę. Kupicie tu wysokiej jakości odzież stworzoną z myślą o kobietach, dla których zarówno ogród jak i praca w nim jest pasją.
Na naszych targach nie zabraknie też nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Na stoisku Smart Garden będzie można zakupić samonawadniające się Inteligentne Grządki Click & Grow do uprawy ziół i nowalijek lub panele z mchu do wertykalnych ogrodów.

Jeśli pragniecie wyjść z targów nie tylko z pięknymi zielonymi zdobyczami, ale również przydatną ogrodniczą wiedzą koniecznie sprawdźcie nasz program warsztatów. Jeśli nie macie miejsca na więcej roślin w swoim mieszkaniu, koniecznie zapiszcie się na warsztaty sadzenia roślin na ścianie „Wertykalna Dżungla, które poprowadzi Kamil Niedzielski z Vegenaut. Natomiast warszawski „Las w słoiku” zaprasza do własnoręcznego tworzenia, pod okiem instruktora, kompozycji roślinnych w szklanych naczyniach.
Poza działem Flower, zapraszamy również do odwiedzenia stoisk z działu Local, gdzie zakupicie naturalne kosmetyki, biżuterię oraz ceramikę.
Nie może Was zabraknąć!

Facebok: https://www.facebook.com/events/160791631278048/

FLOWER & LOCAL MARKET

sobota, 21 kwietnia, godz.: 9:00-21:00

STARY BROWAR, Poznań, ul. Półwiejska 42

Pasaż 0 „Szachownica”

wstęp: wolny