TAK BARDZO: OKI x DZIARMA x GVERILLA | PREMIERA KLIPU I SINGLA

OKI na ostatniej prostej przed premierą „77747mixtape”, czyli nowego materiału, który ujrzy światło dzienne już 25/09/2020, prezentuje klip i singiel: „TAK BARDZO”.

 

„TAK BARDZO” to rapowa kolaboracja OKIEGO, DZIARMY i GVERILLI. Mocny, energiczny numer i klip zrealizowany na wysokich obrotach są efektem współpracy z Red Bull MOBILE, dzięki której artyści mogli zrobić ten projekt z dużym rozmachem, w iście ekstremalnych warunkach. Zdjęcia zrealizowano na terenie funkcjonującej kopalni. Udział w projekcie wzięło kilkunastu zawodników motocross. W „TAK BARDZO” OKI, DZIARMA i GVERILLA biorą na warsztat pragnienia, znajdowanie swojej drogi, konsekwentne nią podążanie i energię, która pozwala na osiąganie kolejnych, coraz wyższych celów.

Za koncepcję i realizację przedsięwzięcia odpowiada specjalizująca się w niestandardowych projektach z obszaru muzyki, rozrywki i kultury agencja OUTRAGE. Klip zrealizowano we współpracy z duetem reżysersko-producenckim Andiamo. Sesję zdjęciową promującą kolaborację wykonał Michał Klusek. Za stylizacje odpowiada Ewelina Gralak. To nie wszystkie atrakcje związane z tym projektem. Red Bull MOBILE we współpracy z OUTRAGE przygotował także specjalną akcję, w której użytkownicy Instagrama i Messengera będą mogli przenieść się do świata zaprezentowanego w teledysku, korzystając ze smartfonów. Więcej informacji na temat gry zaszytej w interaktywnym filtrze znaleźć można na stronie: https://www.redbullmobile.pl/takbardzo/

OKI, DZIARMA, GVERILLA: „TAK BARDZO”

Premiera „77747mixtape” OKIEGO już 25/09/2020. Singiel „TAK BARDZO” to finałowy numer promujący najnowsze wydawnictwo młodego rapera, który jak burza zdobywa dla siebie miejsce na rodzimej scenie.

EXAMPLE.PL