Szybki i prosty pomysł na paznokcie hybrydowe, które zachwycą każdego!

Jeśli znudziły Ci się już gładkie, jednokolorowe paznokcie, masz do wyboru mnóstwo sposobów na zdobienia czy wzorki. Większość z nich jest jednak pracochłonna i wymaga nieco wprawy. My przedstawiamy Ci pomysł na paznokcie, który jest prosty i szybki, a z jego wykonaniem poradzi sobie dosłownie każdy. Z taką stylizacją będziesz zbierać mnóstwo komplementów i odmienisz nieco paznokcie od tych, które nosisz na co dzień.

Dobry pomysł na paznokcie jest najważniejszy

Pierwszym etapem każdego manicure`u hybrydowego jest ciekawy pomysł na paznokcie. Co ważne, to wcale nie musi być nic wyszukanego! Czasami wystarczy tylko drobny detal, żeby odmienić całkowicie ich wygląd. Takim szczegółem jest pyłek do paznokci, który jest prosty w użyciu, ale niezwykle efektowny.

Efektowne pyłki do paznokci dla każdego

Pyłek to idealny pomysł na paznokcie, jeśli nie masz dużo czasu na stylizację. To także świetne rozwiązanie, jeżeli nie jesteś fanką bogatych, kolorowych zdobień. Efekty w formie pyłków, wcieranych lub nakładanych na lakier, są bardzo subtelne. Zmieniają nieco wygląd koloru bazowego, nadając mu nowego charakteru i wyrazu. Są widoczne, ale nie nachalne.

Użycie pyłków do paznokci nie wydłuży bardzo czasu Twojego manicure`u i nie będzie wymagało dodatkowych poprawek. To pewne zdobienie, które daje Ci gwarancję pięknie prezentującej się stylizacji. Pojedynczy produkt to niewielki wydatek, który wynosi zaledwie kilka złotych.

Jakie pyłki możesz wybrać?

Wśród szerokiej oferty pyłków znajdziesz wiele efektów. Na przykład efekt holo, kameleon, galaktyczny czy neonowy. Każdy z nich będzie wyglądał inaczej na wybranym kolorze. Dzięki temu możesz mieć jeden lakier, a różnymi pyłkami stworzysz z niego kilka kolejnych, zupełnie odmiennych wariantów. To idealny pomysł na paznokcie dla tych, którzy lubią częste zmiany. Dzięki pyłkom możesz niewielkim kosztem uzyskać mnóstwo różnych efektów.

Jak używać pyłków do paznokci?

Użycie pyłków jest bardzo proste i nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności. Na początku musisz przygotować swoje paznokcie tak jak zwykle i pokryć je wybranym kolorem. Pyłek jest zamknięty w małym pudełeczku, które wystarczy odkręcić. Możesz go nałożyć na paznokcie specjalnym patyczkiem, wysypać na nie albo zanurzyć palce w produkcie.

Niektóre pyłki wymagają delikatnego wklepania, inne wtarcia. To jednak wciąż bardzo szybki pomysł na paznokcie, bo wystarczy nałożyć produkt na lakier, pokryć topem, utwardzić i gotowe. To dosłownie kilka dodatkowych sekund podczas robienia manicure`u.

Pyłki do paznokci na co dzień i na wyjątkowe okazje

Efekty na paznokciach możesz wykorzystać zarówno na co dzień, jak i na wyjścia. Wystarczy, że wybierzesz taki, który będzie najlepiej pasował do danej okazji. Możesz ozdobić nim wszystkie palce, kilka z nich albo tylko jeden. Wypróbuj ten prosty pomysł na paznokcie i sama przekonaj się o tym, że jest zadziwiająco przystępny, a przy tym niebywale piękny!