Nie porzucając wakacyjnego nastroju już 22 i 23 września wracamy do Was z XV edycją targów mody niezależnej i designu użytkowego Kiermash. Tym razem mamy sporą niespodziankę. Kiermash łączy siły z EKOtykami – Targami Kosmetyków Naturalnych. Obie imprezy wspólnie świętować będą pierwszy dzień jesieni. A Wy razem z nimi, prawda?

Kiermash kocha ludzi. Zawsze wychodziliśmy z założenia, że to wydarzenie ma sens tylko dla nich i z nimi. Najważniejsi są nasi goście, wystawcy i partnerzy, dlatego często łączymy się z innymi krakowskimi inicjatywami.

Tym razem do Pałacu Czeczotka zapraszamy Was wspólnie z EKOtykami, czyli targi kosmetyków naturalnych. Będzie modnie i naturalnie. – zapewniają organizatorzy Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan

XV edycja Kiermashu zaprezentuje jak zwykle polskie marki. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, skarpetki, szale, czapki i… wszelkie inne dodatki. KIERMASHOWI WYSTAWCY – projektanci i designerzy sprawią, że na I piętrze Pałacu Czeczotka będzie naprawdę różnorodnie i każdy znajdzie coś dla siebie.

Idealny wygląd to nie tylko modne ubranie. XV edycja Kiermashu zadba o Was holistycznie. Dzięki zaproszonym wystawcom przygotujecie na jesień nie tylko swoje szafy… ale także skórę! EKOtyki – Targi Kosmetyków Naturalnych pokażą całą gamę kosmetyków pielęgnacyjnych – odżywcze masła do ciała, rozgrzewające peelingi, pachnące świece, mydła, olejki do ciała, kremy i inne naturalne mikstury! A wszystko to znajdziecie na II piętrze Czeczotki.

Kiermash to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Krakowie. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę małopolską, jak najbardziej. Krakowskie tradycje targowe zderzają się tu z polskimi projektantami mody i designu użytkowego.

Szukasz idealnego pomysłu na jesień, oto on!
Kiermash + EKOtyki
moda niezależna i design użytkowy oraz kosmetyki naturalne
JESIEŃ W PAŁACU.

Projekt współfinansowany jest ze środków Miasta Krakowa.

Więcej informacji: https://web.facebook.com/Kiermash/

Kiermash vol. XV + EKOtyki | Jesień w Pałacu
22 – 23 września 2018 | godz. 11:00 – 19:00
Pałac Czeczotka
(Dawne Domy Towarowe Centrum)
ul. Wiślna 1, Kraków
WSTĘP WOLNY!