Impreza sylwestrowa zbliża się do nas dużymi krokami. Najwyższy czas pomyśleć więc o idealnej kreacji. Nie ważne czy ten wieczór spędzamy na balu, domówce, klubie czy starówce, to i tak każdy z nas chce wyglądać wyjątkowo. By ułatwić poszukiwania, wybraliśmy najmodniejsze sukienki na sylwestra od Polskich projektantów!

Sylwestrowa noc, to czas kiedy większość z nas chce z przytupem przywitać Nowy Rok. Z tej okazji zarówno na mieście, jak i w wielu domach odbywają się szalone zabawy (jeśli szukasz jakiejś koniecznie zajrzyj tutaj) . A jak impreza to wiadomo, musi być też odpowiedni strój! By ułatwić poszukiwania tej idealnej kreacji wraz ze stylistami Pakamera.pl wybraliśmy sukienki na sylwestra. Wśród nich znajdziesz między innymi długą zieloną suknie marki COCOON, która doskonale nada się na bal, tak samo jak te od Fanfaronady. Do kluby czy na domówkę polecamy oczywiście cekiny! To nieśmiertelny klasyk, który w taką noc sprawdzi się jak nic. Tutaj naszym faworytem jest srebrna sukienka od IVONsklep. Jest ona dość luźna, przez co nie krępuję ruchów, a jej dodatkowym atutem jest to, że możesz ją potraktować również jako tunikę! W naszych propozycjach nie zabrakło też najmodniejszego wzoru tego sezonu. Mowa tu oczywiście o panterce. Z platformy Pakamera.pl wybraliśmy trzy sukienki na sylwestra w tym trendzie. Pierwsza opcja to delikatna kreacja na ramiączkach od Klaudyny Cerklewicz, druga, o kopertowym kroju pochodzi z kolekcji REST Factor, a trzecia to nieco bardziej konserwatywna, ale nadal odpowiednia na imprezę, marki ECHO Fashion. Jeśli nie do końca dobrze czujesz się we wzorach, cekinach czy kolorach, to oczywiście ratunkiem jest zawsze ponadczasowa czerń. Możesz postawić na nieco bardziej awangardową kreacje jak ta od Lucas Brondel, The Dot Queen czy Ola Melcer, lub coś spokojniejszego jak w przypadku Kas Kryst czy OhZuza. Pamiętaj również, że robotę robią dodatki! Łańcuchy, kolie, duże kolczyki i brzęczące bransoletki bardzo lubią sylwestrowe imprezy. Dlatego nie zapomnij wyprowadzić tych gadżetów ich na spacer.

Więcej sylwestrowych kreacji znajdziesz w specjalnych selekcjach na Pakamera.pl, wystarczy kliknąć tutaj!

Skoro już wiesz jakie sukienki na sylwestra są najmodniejsze, to pozostaję nam już tylko życzyć Ci zabawy do białego rana!


źródło: Pakamera.pl