Stylowe i oryginalne buty HOHO :: z miłości do piękna

Szukając nowych trendów i nowinek modowych, kierujemy się w dużej mierze aspektem eko i jakością. Idąc tropem tych dwóch rzeczy trafiliśmy na markę HOHO. Te stylowe i oryginalne buty pochodzą z pracowni Polskiej projektantki, która doskonale rozumie potrzeby nowoczesnej kobiety.

Marka ręcznie szytych butów HOHO jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet, które szukają nietuzinkowych, oryginalnych rozwiązań. Chcą wyglądać stylowo, niepowtarzalnie, ale jednocześnie stawiają na wygodę i doskonałe samopoczucie. HOHO to buty szyte ręcznie przez polskich rzemieślników z najwyższej jakości materiałów. W HOHO buty produkuje się w krótkich seriach, by kobiety miały komfort wyjątkowości.

Właścicielką i pomysłodawczynią HOHO jest Kamila Woźniak. Kobieta charyzmatyczna, niezależna, przepełniona pozytywną energią oraz empatią. Rozumie swoje klientki i oferuje im unikatowe rozwiązania. Zachęca, by kobiety zamawiały buty szyte na wymiar, dobierały kolor do osobowości czy nastroju. Jest gotowa spełniać marzenia. Zbudowała HOHO z pasji do tworzenia rzeczy pięknych i wyzwalających uśmiech. Przeszła gruntowne przygotowanie zawodowe pod okiem profesjonalistów, by odpowiedzialnie i świadomie oferować buty bardzo wysokiej jakości.

To z pewnością wyjątkowa marka, która nie poddaje się narzucanym trendom, idąc przede wszystkim za głosem serca klientek. W projektowaniu inspiracją jest przyroda, emocje, podróże. W tworzeniu priorytetem jest zadowolenie przyszłych właścicielek. Botki, szpilki, czółenka, baleriny, półbuty, obuwie sportowe – każdy fason jest tak zaprojektowany i uszyty, by kobiety mogły w butach HOHO odważnie i z uśmiechem kroczyć przez życie. Największym sukcesem marki jest serdeczność klientek, których dobra energia tworzy solidny fundament. To ich uśmiech tworzą buty, że HOHO!

Stylowe i oryginalne buty marki HOHO dostępne są już na platformie Pakamera.pl! Aby zobaczyć pełną ofertę wystarczy kliknąć tutaj!