SS21 Wiosna/Lato - Aurelia & Zwei frauen

Kolekcja wiosna lato 2021 „Ciao Ciao” od marki Aurelia & Zwei frauen powstała  z tęsknoty za włoskimi wakacjami jakie znamy z filmów z Moniką Bellucci, ciepłych i  zmysłowych. 

 

Nie  byłybyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie dodały elementu przewrotności i dystansu, który charakteryzuje naszą markę. Czujny obserwator zauważy iż pattern który ubiera naszą wiosenno- letnią kolekcję, czyli dojrzałe pomarańcze, odbiega od wyobrażenia o owocach, jakie rodzi gorąca Italia.
Dojrzałe, zmęczone nadmierną ilością słońca pomarańcze to pastisz i przewrotność, którą znajdziemy choćby w filmach Paolo Sorrentino. Ta  vintygowa kolekcja posiada zdecydowanie sportową linie. Top,spódnica, kimona, koszule i tuniki, które znajdziecie w naszej ofercie, to propozycja dla osób ceniących wygodę, ale szukających w modzie nieszablonowych rozwiązań.

Kolekcja na wiosnę 2021 to przede wszystkim kimona, które są flagowym produktem naszej marki. Powstały m.in. z ponownego przetworzenia tkanin wysokogatunkowych, takich jak: bawełna, len i wiskoza. Nie brakuje na nich kwiecistych wzorów, intensywnych kolorów i oryginalnych printów
W wiosennej ofercie znalazła się również koszula z haftem z delikatnych tulipanów, to propozycja dla wszystkich fanek mody vintage – prosta, elegancka a jednocześnie bardzo kobieca.

Do nowości na nadchodzący sezon dołączyło również kimono i spodnie dresowe z motywem koni. Projekty powstały przy współpracy marki z ilustratorką Anną Rudak.

Zapraszamy do gorącej Italii Aurelia & Zwei frauen!!