Spersonalizowane akcesoria :: nowa kolekcja Sua inicial

Marka Sua inicial nie zwalnia tempa! Ich spersonalizowane akcesoria nie dość, że są piękne to są cudowną pamiątką na długie lata. W najnowszej kolekcji znajdziemy nie tylko znane nam etui w nowej kolorystyce, ale również gadżety dla czworonożnych przyjaciół!

Marka Sua inicial ceni indywidualizm, dlatego tworzą produkty jedyne i niepowtarzalne – ponieważ są sygnowane inicjałami lub imionami ich właścicieli. Ich ideą jest tworzenie galanterii, która dzięki personalizacji stanie się funkcjonalnym dodatkiem nadającym indywidualnego charakteru. W ofercie marki znajdziemy między innymi torebki, kosmetyczki, etui na paszporty czy portfele.

W najnowszej linii marki zadbano w dużej mierze o maluchy. Sua inicial stworzyło etui na książeczki zdrowia czy etui na paszporty w kolorach baby blue i delikatnym beżu. Jednak największą nowością, która z pewnością ucieszy każdego fana czworonogów, są smycze i obroże dla zwierząt. Oczywiście tak jak każdy produkt marki może on zostać spersonalizowany! Imię pupila może pojawić się zarówno na smyczy jak i obroży. Te zwierzęce spersonalizowane akcesoria, zostały również wykonane z wysokiej jakości skóry i występują w trzech kolorach – baby blue, beż i nero.

Cała najnowsza kolekcja marki Sua inicial dostępna jest już na Pakamera.pl! Aby ją zobaczyć, wystarczy przejść tutaj!