Klub Smolna to miejsce, gdzie każdy może być sobą! Już w ten piątek na głównej scenie zobaczymy Octo Octa i Rouge Mary z Hercules & Love Affair – dwie wyjątkowe artystki, które swoją energią i charyzmą potrafią poruszyć dosłownie wszystkich!

6 kwietnia odbędzie się wydarzenie, któremu przede wszystkim przyświecać będzie zasada równości i wolności dla wszystkich – bez względu na orientację czy przekonania. Jak twierdzą organizatorzy: „Witamy na planecie LGBTQIAPK +. Jest to bezpieczna przestrzeń bez nienawiści, seksizmu, homofobii, transfobii, ageizmu czy sprawności. Tutaj możesz czuć się wolnym od ograniczeń i osądów.

Bohaterkami tej nocy będą Octo Octa – DJ-ka i producentka współpracująca m.in. z takimi wytwórniami, jak 100% Silk i HNYTRX, a także Rouge Mary, czyli charyzmatyczna artystka działająca w zespole Hercules & Love Affair, znana z charakterystycznych wokali, które można usłyszeć m.in. w takich hitach, jak „Rejoice” czy „Think”.

Save the date – Klub Smolna 06.04!

Main Stage:
Octo Octa
Rouge Mary/ Hercules & Love Affair
Whitney Weiss
Bella Ćwir
Asbo Airlines
VTSS

Patio:
Admina
Avtomat
Modest Glesman
Dżungla:
Eltron

Wydarzenie: www.facebook.com/events/157373551627644/

7 kwietnia zaś na Smolnej odbędzie się After Party po Audioriver Lab, czyli nowej odsłony organizowanej od lat Konferencji Muzycznej, która jest poświęcona zagadnieniom związanym z muzyką, kulturą i sztuką. Wystąpi Scuba – DJ i producent oraz postać odpowiedzialna za wpływową wytwórnię Hotflush Recordings, a także lokalni artyści i przedstawiciele festiwalu Audioriver.