Selena Gomez w nowej odsłonie kampanii PUMA

Jakiś czas temu pisaliśmy o kolejnej gwiazdorskiej współpracy marki PUMA.  Światło dzienne ujrzała właśnie kampania kolekcji En Pointe promująca rzeczy na sezon wiosna-lato 2018. Jej twarzą jest Selena Gomez. Czujemy, że będzie to hit!

Selena Gomez to nadal jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Jej instagramowe konto nadal bije rekordy popularności, a muzyczna kariera ciągle się rozwija. Do tego wszystkiego doszła jeszcze współpraca z marką PUMA, która w swoim dorobku ma już takie gwiazdy jak Rihanna, Kylie Jenner czy The Weekend. W kampanii promującej kolekcje En Pointe z rzeczami na sezon wiosna-lato zobaczymy między innymi nowe modele sportowego obuwia, bluz i legginsów. Całość została utrzymana w najmodniejszej kolorystyce – delikatne róże, beże, biele i czerń.

Autorem zdjęć, które oglądamy w kampanii jest fotograf Guy Aroch, stylizacjami zajęła się Kate Young, makijaż to dzieło Hung Vanngo, a perfekcyjne fryzury są autorstwa Danilo. Kampanii towarzyszy również film, oczywiście główną role gra Selena Gomez.

źródło: PUMA