Example.pl jest patronem Fashion Philosophy Week. Podczas którego  w strefie showroom będziecie mogli się z nami spotkać. Miejsce to zaszczyci wielu projektantów z niesamowitymi pracami, które będzie można kupić. Do nas zapraszamy na gorącą herbatę i po pixelove cuda. Do zobaczenia!

SHOWROOM, CONCEPT STORE i S IVORY POP UP STORE to miejsca, w których podczas VI edycji Fashion Week Poland zobaczysz i kupisz najnowsze kolekcje projektantów.
Kołnieżyki z pereł  Qualle Jewelry, zwierzęce bransoletki Animal Kingdom, folkowe torebki GOSHICO czy też charakterystyczne ubrania LABORATORIUM 35, to jedynie kilka propozycji jakie można zdobyć podczas wiosennej edycji SHOWROOM. Tu zobaczysz i dotkniesz najnowsze kolekcje: marynarek od HYAKINTH‘a z charakterystycznymi drukami transferowymi, tunik Aleksandry Kmiecik czy też kolekcję autorskiego obuwia Agi Prus.

W CONCEPT STORE odnajdziesz najnowszą kolekcję SOLAR, propozycję bielizny marki ALLES oraz biżuterię VIOLA LEE. Firma GATTA wraz z Joanną Horodyńską będą podkreślały kobiecość odwiedzających kobiet bielizną Gatta Active Shapewear.

Nowością i nielada gratką dla wszystkich fascynatów mody będzie tymczasowy butik z polskimi projektantami. W S IVORY POP UP STORE przez cztery dni zostaną udostępnione do sprzedaży bieżące kolekcje, które swoją premierę miały podczas październikowej edycji Fashion Week Poland. Białe konstrukcje MMC, patchworkowe modele Ptaszek for Men, sportowe błękity Piotra Drzała czy uniseksualna prostota NENUKKO to tylko część propozycji multibrendu.

…poczuj FashionPhilosophy !

W Miasteczku Fashion Week zlokalizowanym w Kompleksie Centrum Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Księży Młyn, ul. Tymienieckiego 22/24) już od czwartku 19 kwietnia będzie można penetrować modowe zaułki.

GODZINY OTWARCIA:

14:00 – 18:00 – czwartek 19.04 (w dniu otwarcia wejście open)
11:00 – 20:00 – piątek 20.04 (bilet)
11:30 – 22:00 – sobota 21.04 (bilet)
11:00 – 20:00 – niedziela 22.04 (bilet)

Bilet w cenie 25 zł uprawnia do przebywania w strefach: Showroom,Concept Store, Young Fashion Photographers Now i Fashion Film Festival w dniach 20-22.04.2012 (piątek/sobota/niedziela) w godzinach otwarcia.

Na miejscu do dyspozycji odwiedzających organizatorzy przewidzieli kawiarnie, restauracje, ekrany transmitujące na żywo wszystkie pokazy mody  Designer Avenue i OFF Out Of Schedule, wystawy zdolnych fotografików mody, festiwal filmów o modzie, prezentacje ekskluzywnych firm/marek odzieżowych jak również możliwość zakupu odzieży prosto od projektantów.