Przegoście na KAZIMIERNIKEJSZYN 2019

KAZIMIERNIKEJSZYN to niezwykły mix koncertów, natury, warsztatów rozwojowych i spotkań z niezwykłymi ludźmi w absolutnie bezspinkowej atmosferze. Twórcy festiwalu nazwali swoich gości – Przegośćmi, bo prezentują sobą cechy ludzi niebanalnych, wyjątkowych i wychodzących naprzeciw. Kto znalazł się w tym zacnym gronie? Odpowiedź poniżej!

Na liście Przegości tegorocznego KAZIMIERNIKEJSZYN znajdują się między innymi Jerzy Bralczyk wraz z Iwoną Kirwil, Dorota Sumińska, Szymon Hołownia, Magda Dembowska, Janusz Zagórski czy Agnieszka Cegielska. Każdy z zaproszonych gości to inna dziedzina i energia. Organizatorzy pomyśleli o każdym kto odwiedza to miejsce dając mu zarówno duchowy jak i rozrywkowy rozwój. Ponieważ festiwal KAZIMIERNIKEJSZYN to również muzyka! W tym roku na scenie zobaczmy takich artystów jak Kult, Krzysztof Zalewski, The Dumplings, Łąki Łan, Mela Koteluk, Organek, Daria Zawiałow, Bass Astral x IGO, Bitamina, The Barteneders, Damian Syjonfam.

W przerwie między koncertami i spotkaniami z Przegośćmi będziemy mogli chillować na półdzikiej plaży, zajadać się wegekuchnią czy odbyć Zaliczankę, czyli taneczny rajd przez różne części festiwalu. Oczywiście to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowali dla nas organizatorzy festiwalu Michał Niewęgłowski i Włodek „Paprodziad“ Dembowski.

Start festiwalu już 17.07! Do zobaczenia w Kazimierzu Dolnym.

Pełen harmonogram i więcej informacji na: kazimiernikejszyn.pl