Catz ‘n Dogz, Krzysztof Zalewski i Chmura

Catz ‘n Dogz, czyli Grzegorz Demiańczuk i Wojciech Tarańczuk, od lat z powodzeniem podbijają świat muzyki elektronicznej. Grali już chyba wszędzie na świecie – od Australii czy Brazylii po Indie. Są gwiazdami sceny DJskiej, ale chętnie produkują i tworzą muzykę, zapraszając do współpracy polskie i światowe gwiazdy.

Catz ‘n Dogz
30 września będzie mieć premierę kolejny album Catz ‘n Dogz. „Punkt” ma dla nich szczególne znaczenie. Po pierwsze dlatego, że zaprosili do współpracy wokalistów, których szanują i słuchają na co dzień, których głos, przekaz i artystyczna droga są im najbliższe. I tak na płycie znalazły się utwory stworzone razem z Krzysztofem Zalewskim, Kayah, Szczylem, Baaschem, Pauliną Przybysz, Rosalie, Łoną, Rebeką, Schafterem i Kubą Karasiem. Po drugie dlatego, że album opowiada o takim momencie w życiu, który jest kluczowy, ważny, przełomowy.

Kolejne piosenki to historie bardzo nam bliskie, o szukaniu własnej drogi, odwadze bycia sobą, o takim punkcie, który choć trudny, zmienia wszystko.

Taki jest też utwór nagrany z Krzysztofem Zalewskim. Wojtek z Catz ‘n Dogz tak opowiada o utworze „Chmura”: „To piosenka o problemach, z którymi nie wiemy, jak sobie poradzić. Gdy jesteśmy w dołku, nie widzimy rozwiązania, pochłania nas czarna chmura, a przecież czasem wystarczy mały impuls pomoc kogoś bliskiego, żeby świat nabrał na nowo ciepłych barw. Niekiedy potrzebny jest tylko czas. Negatywne momenty w życiu też są nam potrzebne”.

Płyta została wydana na winylu i jest już dostępna do zakupu w preorderze na empik.com:
https://www.empik.com/punkt-catz-n-dogz,p1335406260,muzyka-p

Dodatkowo premierze albumu będzie towarzyszyć trasa koncertowa Catz ‘n Dogz z zaproszonymi gośćmi w największych polskich miastach:

• 12.10 Poznań / TAMA
• 13.10 Sopot / Sfinks700
• 19.10 Wrocław / NFM
• 20.10 Kraków / Hype Park
• 21.10 Warszawa / Niebo
Więcej szczegółów już niebawem!

Aby być na bieżąco z nowościami muzycznymi śledź nasza zakładkę MUZYKA. Znajdziesz tam zapowiedzi albumów, koncertów, nowe single i wiele wiele innych.