Projekt Pięknie Proste rozkwita na wiosnę z Kasią Wolską

Wraz z nadejściem wiosennych dni, Kasia Wolska – tryskająca zapałem i radością życia trenerka personalna i kaskaderka w jednym ciele zgromadziła grono wiernych fanek, które zmotywowała do zmian w swoim życiu i zaprosiła do drużyny Real Girls Team, gdzie jest miejsce tylko na pozytywną energię. To właśnie nowoczesne technologie umożliwiają Kasi nieprzerwany kontakt z dziewczynami, planowanie swoich dni czy ulubionych podróży. Zaczynałam od gimnastyki artystycznej, ukończyłam szkołę baletową, po której przeżyłam swojego rodzaju bunt przeciw kobiecości. Na szczęście poprzez trening, udało mi się znaleźć prawdziwą siebie i pokochać swoją kobiecość. Teraz dzielę się swoim doświadczeniem, zapałem i kobiecym spojrzeniem na technologię na blogu Pięknie Proste, na który bardzo serdecznie zapraszam – powiedziała Kasia. Ambasadorka Pięknie Proste jest inicjatorką kultowych już Dziewczyńskich Poranków, czyli wspólnych „babskich“ treningów na świeżym powietrzu, organizowanych w Warszawie.

Temperatura za oknem powoli rośnie, słońce świeci coraz dłużej, a wewnętrzny głos coraz częściej się śmieje. Nie da się ukryć, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują nadejście wiosny! A wraz z pozimowym przebudzeniem, rozkwita najbardziej kobiecy blog technologiczny w sieci, gdzie swoje teksty do tej pory publikowały m.in. Marysia Sadowska, czy dziewczyny z Femi Pleasure. Nową Ambasadorką Pięknie Proste została właśnie Kasia Wolska, popularna trenerka sportowa, a swoją stałą „rubrykę“ otrzymała Roxy – pierwsza technologiczna coacherka w sieci! Absolutną nowością na blogu Pięknie Proste jest zaproszenie do współpracy Roxy, ekspertki technologicznej z prawdziwego zdarzenia, która za swój cel przyjęła prezentowanie porad, patentów i kobiecych trików na oswojenie technologii. Roxy przeprowadzi testy, podpowie z jakich aplikacji skorzystać, aby móc w pełni wykorzystać możliwości swojego smartfona, czy tabletu. Pierwsza technologiczna coacherka w sieci będzie regularnie publikować na www.pieknieproste.pl krótkie i ciekawe filmiki. Jak przyznaje sama Roxy: „Odpowiem na pytania, których bałyście się zadać! Przeprowadzę przez technologiczny świat, będę najlepszą przyjaciółką dla wszystkich zainteresowanych poznaniem technologii. Nie zabraknie testów na wodoodporność, porad jak zrobić dobre selfie, czy testów moich ulubionych zegarków Samsung“. Ekspertka na co dzień – poza prowadzeniem vloga na Pięknie Proste – jest utalentowaną fotografką, organizatorką pokazów modowych oraz autorką wielu artykułów kobiecych.

Platforma blogowa #pięknieproste to autorskie teksty wyjątkowych kobiet z wielkimi pasjami, które na co dzień realizują nietypowe wyzwania. W tym wszystkim wspiera je nowoczesna technologia, dostępna dzisiaj dla wszystkich, m.in. dzięki mobilnym urządzeniom i akcesoriom Samsung.