PlastiCoachella, czyli cykliczny live duetu Plastic.

Sytuacja nie pozwala im na wyruszenie w trasę koncertową, ale oni się nie poddają. Swój koncert na festiwalu COACHELLA przenieśli w wymiar online i tak powstała PlastiCoachella!!
Już 19 kwietnia o godz 21:00 zagrają swój koncert na Facebook’u! 

PlastiCochella to jeden z bardziej zabawnych i sentymentalnych projektów koncertowych online. Duet Plastic nie poddaje się marazmowi wirusa i postanowił zagrać na legendarnym festiwalu Coachella, dostosowując możliwość koncertowania do stanu epidemii Covid-19. Marzenie występu na kalifornijskim festiwalu spełnią poprzez swoje social media. Już w najbliższą niedzielę, 19 kwietnia o godz. 21:00 zagrają koncert online.

Duet Plastic postanowił zagrać dla swoich fanów w dwa kwietniowe weekendy, kiedy powinien odbywać się jeden z najważniejszych festiwali muzycznych na świecie – Coachella. Pierwszy występ odbył się 12 kwietnia na Instagramie zespołu. Obecnie trwają przygotowania do drugiej weekendowej odsłony, tym razem na Facebooku @plasticspace – start koncertu już 19 kwietnia o godzinie 21:00.

„Mieliśmy podobnie jak większość z Was nieco inne plany na wiosnę. Uwielbiamy koncerty i festiwale. Dawno temu planowaliśmy wyjazd z przyjaciółmi na Coachellę 2020. Jeszcze bardziej chcielibyśmy tam kiedyś zagrać. Teraz wszystko co planowaliśmy staje pod znakiem zapytania. Czekając na rozwój wydarzeń przed wydaniem nowego albumu, postanowiliśmy trochę rozerwać i podnieść na duchu naszych fanów i również siebie przy okazji. „Plasticoachella” to takie drobne spełnienie marzeń i sposób na złapanie dystansu do stresującej nas wszystkich sytuacji.”

PlastiCoachella to sposób na poradzenie sobie z zastaną pandemiczną rzeczywistością. „Zagrożenie związane z koronawirusem zmieniło świat w sposób jakiego dotąd nie znaliśmy. Obserwujemy sceny przedstawiające puste ulice, postacie w maskach i kombinezonach rodem z filmów katastroficznych i zastanawiamy się jakie będą konsekwencje i zmiany w naszym dotychczasowym sposobie życia.”

EXAMPLE.PL