Wiosna na dobre zagościła w Warszawie! Już w najbliższy weekend spotykamy się po raz piąty na targach Flower & Local Market. Warszawską Hale Gwardii wypełnią stoiska z kwiatami oraz dodatkami.

1 / 1

W strefie Flower ponownie będzie z nami Kwiaciarnia Łodyga, która oferuje duży wybór oryginalnych roślin doniczkowych oraz osłonek. Pojawią się również Wkręcone w Zielone ze swoimi pięknymi roślinnymi kompozycjami. Betoniczki zapewnią betonowe, geometryczne doniczki, a do nich sukulenty, oplątwy oraz kaktusy. Nowością na targach będzie pracownia mchu reniferowego tworzona przez architekta krajobrazu Light Green Workshop w duecie z Filtrami Antysmogowymi. Nie zabraknie też stoisk z kosmetykami na bazie naturalnych składników. Soap Workshop będzie na was czekało z dużym wyborem mydeł, a Forma Natura zadba o świece zapachowe. W strefie LOCAL zaprezentują się stoiska z biżuterią oraz dodatkami. Będziecie mogli też kupić ręcznie robione buty od HOHO oraz znaleźć perełki na stoisku showroom’u Jedenaście12.

Wybraliśmy naszego ulubieńca i jest nim bez wątpienia SOAP WORKSHOP

Soap Workshop to wypadkowa pasji i chęci dzielenia się dobrem; warszawska mini pracownia z maksi sercem. Wszystko co tu znajdziecie zostało zrobione ręcznie i to z najlepszych naturalnych składników. Mydła, kule i inne kosmetyki można kupić w wersji sauté lub z przepiękną ceramiką. Wszystkie produkty są wegańskie, a receptury zostały opracowane tak aby w ich produkcji nie trzeba było używać oleju palmowego

Produkty dostępne na PAKAMERA.pl

FLOWER & LOCAL MARKET

12 maja, sobota – 9:00-20:00

13 maja, niedziela – 10:00-17:00

HALA GWARDII, pl. Żelaznej Bramy 1

wstęp: wolny