Poznajcie Paulinę, od tego tygodnia przyłączyła do nas Paulina – stylistka. Paulina specjalnie dla Was będzie pisała „co w modzie piszczy” 😉 Wprowadzi Was w świat aktualnych trendów, kolorów, stylizacji.

paulina.jpg

Z zawodu jest projektantką, stylistką, kolorystką i doradcą wizerunku. Paulina Bielecka doradzając innym upiększa ludzi, sprawia że czują się dobrze i spójnie ze swoim wnętrzem oraz ze swoim JA. Kreując wizerunek osób, stara się tworzyć z ludzi dzieła sztuki. W swojej pracy stawia na indywidualność, bo każdy jest inny, wyjątkowy i ma swój styl. Ona jedynie pomaga im go wydobyć – pokazać! Wspaniałe efekty pracy osiąga gdyż lubi ludzi.  Podczas swojej pracy każdą osobę traktuje indywidualnie, z dużym wyczuciem i empatią. Stara się odkrywać naturalne piękno, podkreślać atuty urody oraz figury. Prowokuje do kreatywnego spojrzenia na swój wygląd, uczy jak zwracać uwagę na otaczające barwy, wzory, trendy i wydobywać z nich wszystko dla siebie.

Motto zawodowe Pauliny: “Praca to moja życiowa pasja, którą przekazuję innym, bowiem wiem iż każda osoba dzięki wyrażeniu przez ubiór Siebie – swojej osobowości, czuje się pewniejsza siebie, atrakcyjniesza i po prostu szcześliwsza !”

Witamy Paulinę w naszym zespole jako nową stylistkę pakamera.pl. Cieszę się że mamy przyjemność razem pracować 😉