Pawbeats ft. Qry, Hania Sztachańska – Kłam (LIVE)

Pawbeats nie zwalnia tempa. Pod szyldem “NOCNA” ukaże się singiel do utworu “Kłam” w nowej odsłonie: nagraniu w wersji “na setkę”, czyli za jednym podejściem, z gościnnym udziałem Qrego oraz Hani Sztachańskiej.

Pawbeats Qry Hania SztachańskaPo świetnie przyjętych teledyskach do “Lodospadów” oraz “Kłam”, bydgoski producent zdecydował się połączyć formuły i przedstawił drugi singiel w formie nagrania mastershotem wraz z całym zespołem Pawbeats Orchestra. Utwór w tej niecodziennej wersji pojawi się wyłącznie na albumie “NOCNA” zakupionym w preorderze.

Do tej pory producent nie zdradził listy gości ani utworów. Preorder „NOCNEJ” dostępny jest w trzech formach – CD Deluxe, dwupłytowego wydania winylowego oraz tajemniczo brzmiącej opcji „NIGHT BOX”, której zawartość jest nieznana.

Album “NOCNA” to piąty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.

Preorder “NOCNEJ” dostępny jest na stronie preorder
Premiera sklepowa 25. Maja 2021

Więcej muzycznych nowinek w zakładce MUZYKA.