Dziewczyny z duetu Montowska x Kucner kolejny raz serwują nam obrazy pełne uroku i zmysłowości. Ich najnowsze dzieło o tytule NUDI to idealne przywołanie wiosny. Te zdjęcia czarują swoją magią i seksapilem!

Pod brandem Montowska x Kucner kryją się dwie młode, ale bardzo już doświadczone i zdolne dziewczyny – Dominika Kucner (fotografka) i Joanna Montowska (wizażystka). Ich portfolio składa się z prac, które w dużej mierzę realizuję we współpracy z polskimi markami i projektantami. Dziewczyny na swoim koncie mają miedzy innymi kampanię kolekcji Joanny Klimas oraz wiele publikacji w zagranicznych, jak i polskich tytułach. Między innymi w takich magazynach jak nowojorski Ellements Magazine, NAKID Magazine z Los Angeles czy nasze rodzime wydanie ELLE.

Ich najnowszą sesję można określić trzema słowami – intymność, bliskość i fetysz. NUDI to opowieść o błyskach pożądania i niewinności pokus. O tym, że nieznane pociąga bardziej niż odkryte. Duet Montowska x Kucner pokazuję nam, że czułość i tajemniczość mogą być bardziej erotyczne niż bezpośrednia nagość. My się również pod tym totalnie podpisujemy!

Fotografie: Dominika Kucner / MONTOWSKA x KUCNER
Make-up & styling: Joanna Montowska / MONTOWSKA x KUCNER
Modelka: Aleksandra Antonowskaia