Nowoczesność i ekologia w łazience – zestaw prysznicowy Grohe Euphoria Cube

Niemiecka marka Grohe, produkująca wysokiej jakości armaturę sanitarną, słynie z produktów odznaczających się urzekającym designem i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Jeśli wybierzemy zestaw prysznicowy Grohe, możemy być pewni, że nasza łazienka nabierze niezwykle oryginalnego stylu. A przy okazji wesprzemy również środowisko naturalne, w walce o zrównoważone korzystanie z zasobów wody.

Niemiecki producent ma na swoim koncie ponad 240 nagród, przyznanych za design i innowacje, jakie wprowadza poprzez swoje produkty do naszego codziennego życia. Marka uwielbiana jest przez projektantów wnętrz, ponieważ pozwala tworzyć wspaniałe i niezwykle nowoczesne aranżacje. Jak to się dzieje, że zestaw prysznicowy Grohe Euphoria Cube zaliczamy do niezwykle stylowych, a równocześnie nowoczesnych i ekologicznych produktów?

Zestaw prysznicowy Grohe Euphoria Cube – minimalizm w geometrycznej formie

Linia produktów Grohe Euphoria Cube charakteryzuje się geometrycznymi kształtami. Są to prysznice ręczne i deszczownice, które idealnie pasują do nowoczesnych łazienek, zaprojektowanych według zasad minimalizmu. Prosty i oszczędny w swoim wyrazie design świetnie współgra z wysoką jakością wykonania. Już na pierwszy rzut oka widzimy, że mamy do czynienia z produktem z wyższej półki. Wszystko jest perfekcyjnie dopracowane, z dbałością o najmniejszy detal.

W skład podstawowego zestawu prysznicowego wchodzą:

  • prysznic ręczny z systemem SpeedClean, który zapobiega zatykaniu się słuchawki przez osady oraz system DreamSpreay, doprowadzający strumień wody pod takim samym ciśnieniem do każdej dyszy,
  • wąż prysznicowy z systemem TwistFree, zapobiegający skręcaniu się węża,
  • prysznicowy uchwyt ścienny o minimalistycznym, geometrycznym kształcie.

Elementy zestawu pokrywa chromowana powłoka StartLight, która zapewnia im ochronę przed zarysowaniem, a przy tym jest prosta w czyszczeniu i konserwacji. Na cały system prysznicowy Grohe Euphoria Cube składa się również deszczownica o geometrycznych kształtach oraz nowoczesna bateria termostatyczna. Taki zestaw robi ogromne wrażenie nie tylko wizualne. Korzystanie z niego na co dzień również dostarcza wspaniałych doznań.

Grohe EcoJoy – ekologia w Twoim domu!

Jeśli już mowa o nowoczesnych rozwiązaniach, to na szczególną uwagę zasługuje również system Grohe EcoJoy, w który został wyposażony zestaw prysznicowy Grohe Euphoria Cube. Technologia ta za pomocą specjalnego perlatora ogranicza zużycie wody nawet o 50 procent. Co istotne, robi to w taki sposób, że wcale tego nie odczujemy podczas kąpieli pod prysznicem. Tym samym razem z Grohe nie tylko dokładamy swoją cegiełkę do ochrony środowiska, ale także znacznie zmniejszamy nasze rachunki za wodę.

Zestaw prysznicowy Grohe jest zatem idealną propozycją dla wszystkich, którzy cenią innowacyjne, a przy tym niezwykle stylowe rozwiązania. Łatwa konserwacja, trwałość, efektowny design, komfort użytkowania i nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz ekologiczne to jednak nie wszystko. Za produktem przemawia także jego cena, która w porównaniu do tego, co otrzymujemy, jest bardzo atrakcyjna.

Example.pl