Nowe nazwiska w obsadzie trzeciego sezonu produkcji HBO Original „Biały Lotos”. Zdjęcia do serialu rozpoczną się w lutym w Tajlandii.

Leslie Bibb, Dom Hetrakul, Jason Isaacs, Michelle Monaghan, Parker Posey i Tayme Thapthimthong dołączają do obsady trzeciego sezonu nagrodzonego Emmy® serialu HBO Original „Biały Lotos” w reżyserii Mike’a White’a, wraz z powracającą członkinią obsady Natashą Rothwell.

Zdjęcia rozpoczną się w lutym w okolicach Koh Samui, Phuket i Bangkoku, a serial będzie śledził nową grupę gości w hotelu „Biały Lotos”.

HBO nawiązało współpracę z Urzędem Turystyki Tajlandii, aby wesprzeć zdjęcia i promocję kolejnego sezonu.

Cieszymy się, że możemy współpracować z Urzędem Turystyki Tajlandii, aby zrealizować kreatywną wizję Mike’a i zaprezentować wszystko, co ten piękny kraj ma do zaoferowania, podczas gdy kolejna grupa gości przybędzie do hotelu Biały Lotos.” Janet Graham Borba, EVP of Production, HBO & Max

Jesteśmy zaszczyceni, że Tajlandia została wybrana jako miejsce, w którym powstanie długo oczekiwany sezon „Białego Lotosu”. Egzotyczne, naturalne piękno królestwa, bogate zabytki i różnorodne krajobrazy to idealne miejsca, aby podzielić się naszą fascynującą kulturą, kuchnią, najwyższej klasy ofertą wellness i luksusem, a co najważniejsze tajską gościnnością. Tajlandia od dawna uważana jest za jedną z ulubionych filmowych lokacji na świecie. Serial „Biały Lotos” z pewnością wzmocni ten status jako preferowanego miejsca filmowania i turystyki opartej na doświadczeniach, inspirując jeszcze więcej osób odwiedzających Tajlandię”. Thapanee Kiatphaibool, gubernator Urzędu ds. Turystyki Tajlandii (TAT)

Nagrody: Pierwszy sezon, którego premiera odbyła się w lipcu 2021 r., a którego akcja rozgrywa się na Hawajach, otrzymał 20 nominacji do nagrody Emmy® w 13 kategoriach i zdobył 10 statuetek, najwięcej spośród wszystkich produkcji tego roku, w tym dla Serialu limitowanego/antologii serialowej. Akcja drugiego sezonu, którego premiera odbyła się w grudniu 2022 r., rozgrywała się na Sycylii. Ta część zdobyła 23 nominacje do nagrody Emmy®, w tym dla Najlepszego serialu dramatycznego.

Twórcy: scenariusz i reżyseria – Mike White; producenci wykonawczy – White, David Bernad and Mark Kamine.