„Nim potłuczemy szkło” – drugi singiel Kasi Popowskiej zapowiadający nowy album.

Jesienią ukaże się trzeci solowy album Kasi Popowskiej. Drugim singlem zapowiadającym płytę jest utwór „Nim potłuczemy szkło”. Wokalistka w najnowszym utworze zwraca uwagę na podążanie własną drogą i odwagę w podejmowaniu decyzji. Singiel pojawi się już dziś!

Nowy album Kasi Popowskiej, który ukaże się jesienią 2020 roku w dużej mierze będzie podejmował tematy relacji, budowania w sobie odwagi do bycia sobą oraz samoświadomości.  W podobnym tonie utrzymany jest drugi singiel „Nim potłuczemy szkło”:

Słowa utworu odnoszą się do śmiałości działania w relacji z drugą osobą. Zachęcają do stawiania odważnych kroków i poddaniu się emocjom, tak aby relację przeżywać na sto procent. Im jestem starsza, tym mocniej zdaję sobie sprawę, jak ważne jest nie bać się być sobą i podejmować trudne decyzje. – mówi Kasia Popowska.

Od ostatniej płyty Kasi – „Dryfy” minęło już trzy lata. To był intensywny czas, który wokalistka wykorzystała także na rozwój osobisty. Przepracowanie niektórych zdarzeń, wyciągnięcie wniosków na przyszłość, a przede wszystkim uwolnienie się od tego co powinna, na rzecz tego, co może.

Moje najgorsze w życiu decyzje to te, które nie zostały podjęte. Nie dotyczy to tylko relacji, ale życia w ogóle. Ta piosenka jest dokładnie o tym samym. Intuicja ma moc i trzeba pozwolić jej wybrzmieć. – dodaje Kasia.

Tekst piosenki napisał Maciej Wasio, utwór skomponowali: Piotr Rubik i Maciej Wasio. Za scenariusz teledysku odpowiadają: Kasia Popowska i Paweł Wochna, a za reżyserię Michał Liszcz.

EXAMPLE.PL