Kuchnia to miejsce święta. Najlepiej jeśli wyposażona jest w znakomite gadżety oraz niezastąpione przedmioty do wypieków i kulinarnych rewolucji! Przedstawiamy zestawienie 10 niezbędnych drobiazgów, które umilą Ci czas w kuchennym zaciszu.

W kuchni nigdy nie jest wystarczająco dużo desek, kubków oraz herbaty! Przygotowaliśmy zestawienie 10 przedmiotów, które ułatwią prace każdego szefa kuchni oraz ozdobią wnętrze. Kulinarną listę przydatnych rzeczy w kuchni otwiera oczywiście kubek na rozgrzewającą herbatę! Kubki to wielkie szaleństwo wzorów i kolorów, każdy z nas odnajdzie ten idealny model w który zaparzy gorący napój, idący tym tropem kolejnym podpunktem jest pyszna herbata ziołowa lub z dodatkiem chilli. Pozostając w temacie szklanych przedmiotów zestawienie wzbogacamy o różnorodne szklane misy, które przydadzą się na przekąski podczas spotkania ze znajomymi. Pod kolejne numery zestawienia trafiły deska oraz wałek, nie tylko w klasycznej drewnianej wersji ale przedstawiamy deski z kamienia oraz spersonalizowane wałki na każdą okazje. Obok zestawu desek ułożyć możemy ciekawą podkładkę pod gorące naczynia, tu przedstawiamy trochę kamienia, filcu i drewna.

Przechodzimy do smakowitego zdobienia wnętrza. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie plakatu ściągawki, który zawsze podpowie jaki użyć nóż lub jak upie ulubione ciasto. Alternatywą dla ściągawki jest plakat z kalendarzem. Obok plakatu plecami zabawną doniczkę z ulubioną roślinką. Nasze kulinarne zestawienie zamyka notatnik na nowe przepisy i pachnące mydełka z anyżem oraz cynamonem. Produktów poszukujcie w naszym kulinarnym niezbędniku na pakamera.pl