Niestandardowe wesele vol. 2

Wymarzone wesele to piękne wnętrza, suknia jak z bajki i tysiące drobnych dodatków, które tworzą klimatyczną, spójną całość. Tego jedynego dnia można szaleć i pofantazjować, tworzyć przeróżne dodatki, które umilą zabawę młodej parze i wszystkim weselnym gościom. 

W jakim stylu przygotować weselne dodatki? Tysiące inspiracji, a wybór bardzo trudny. Jak sprawdzi się mix kolorowych kwiatów i ozdób, czy zachować motyw przewodni np. pudrowy róż lub delikatny błękit? Takie problemy i dylematy nie jedną przyszłą pannę młodą trapią dniami i nocami. Ostatecznie liczy się efekt końcowy, a na to trzeba zapracować i stworzyć wielki plan działania.
Wesele może być ozdobione jesiennymi listkami, polnymi kwiatami i delikatnymi kłosami złocistego zboża. Wielka moda zapanowała na wszelkiego rodzaju sukulenty, które zdobią weselną sale i są uroczym upominkiem dla gości pary młodej. Coraz częściej doceniamy kolorowe butelki, złote, pastelowe i przeźroczyste pełniące rolę wazonów. Wielkim szaleństwem są fotografie wykonane podczas całonocnej zabawy. Goście dzielą się ze świeżo upieczonym małżeństwem wspomnieniami z wesela w formie albumów lub kolaży z wykonanych zdjęć, kolejno umieszczając w przygotowanych ramkach. Nie zapominajmy o pomocnym koszyczku w którym mogą znaleźć się igła z nitką, proszek na ból głowy lub wygodne japonki do tańczenia. Specjalnie dla Was odkrywamy tajemnice idealnych dodatków na weselne przyjęcia – zobaczcie selekcje na pakamera.pl!

 

foto: pinterest