Narzeczony na niby - premiera DVD

Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna któremu oddała serce (Piotr Adamczyk), wydaje się bardziej zainteresowany sobą niż nią. Wkrótce jednak nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamienią uporządkowane życie Kariny w prawdziwy emocjonalny rollercoaster.  Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Czy jedno kłamstewko może wywrócić życie do góry nogami. Kiedy totalna katastrofa czai się za rogiem, okazuje się, że by ułożyć sobie życie, najpierw trzeba pozwolić mu rozpaść się w drobny mak.

O prawdziwą miłość watro walczyć, nawet jeśli zaczyna się niefortunnie.

„Miłość to najważniejsze uczucie, które buduje człowieka. Mam nadzieję, że historia Kariny, której serce zostało złamane, i która od nowa uczy się ufać, pokaże singlom, że warto dać uczuciu drugą szansę. Ale nie tylko singlom – w filmie „Narzeczony na niby” miłość jest odmieniana przez wszystkie przypadki. To opowieść o tym, że miłość istnieje i należy o nią walczyć każdego dnia”. – Bartek Prokopowicz, reżyser.

W rolach głównych zobaczymy: Julię Kamińską, Sonię Bohosiewicz, Barbarę Kurdej-Szatan, Dorotę Kolak, Piotra Stramowskiego, Piotra Adamczyka, Tomasza Karolaka, Mikołaja Roznerskiego, Krzysztofa Stelmaszyka, Andrzeja Grabowskiego, Ilone Ostrowską, Ewę Kasprzyk, Janusza Chabiora, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, Vienia. Film wyreżyserował Bartosz Prokopowicz.

Film swoją premierę DVD będzie miał 26 lipca 2018, dystrybutorem jest Filmostrada.

Film do kupienia w salonach EMPIK