Najmodniejsze płaszcze na jesień i zimę z sieci

Ciepły płaszcz to podstawa na sezon jesienno-zimowy! W poszukiwaniu modnych i komfortowych modeli, przeszperaliśmy sklepy internetowe i wybraliśmy klika ciekawych propozycji. Oto najmodniejsze płaszcze, w których żadne chłodny nie będą straszne.

Temperatura już nie rozpieszcza, trzeba się niestety pogodzić z faktem, że przez najbliższe kilka miesięcy czeka nas chłód, który sprawia, że mamy ochotę siedzieć tylko pod ciepłą kołdrą popijając herbatę. W przypadku gdy będziemy musieli się jednak ruszyć z domu do pracy, czy chociażby do sklepu (bo skończy się herbata), warto mieć w swojej szafie ciepłą kurtkę lub płaszcz. A jakie nosimy w tym sezonie? Otóż najmodniejsze płaszcze to te, które swoim krojem są zbliżone do trenczy. Dlaczego tylko zbliżone? Ponieważ w tym sezonie powinny być one lekko oversizowe, ale nadal dwurzędowe! Mogliśmy widzieć je na przykład na pokazach takich domów mody jak Burberry, Maison Margiela czy Rokh. Modne również są płaszcze o szerokich klapach, które stylistyką nawiązuję do lat 70. Tutaj dobrą inspiracją jest marka Max Mara, ACNE oraz Salvatore Ferragamo.

Jednak oczywiście nie tylko wielkie domy mody mają coś do zaoferowania! Najmodniejsze płaszcze, w których chłody nie będą straszne, można znaleźć również w sieci! By ułatwić poszukiwania, bardzo dokładnie przejrzeliśmy ofertę platformy sprzedażowej Pakamera.pl! Nie brakuję tam stylowych i ciekawych propozycji, które pochodzą od polskich projektantów i marek! W oko bardzo wpadły nam modele od projektantki Aga Guz, która doskonale wyczuła trendy na ten sezon. Płaszcz Mirage z dwiema głębokimi kieszeniami, jest nie tylko piękny, ale bardzo wygodny i uniwersalny. Podobnie jest w przypadku modeli od marki Cat Cat Studio czy ENUGO. To co jeszcze wyróżnia te płaszcze, to fakt, że pochodzą one z niedużych pracowni, dzięki czemu wykonane są z niezwykłą starannością. Również materiały, z których je uszyto, są bardzo wysokiej jakości. To zapewnia absolutnie niezwykły komfort noszenia, oraz daję pewność, że zakup takiego płaszcza, będzie dobrą inwestycją, gdyż będzie służyć nam on długie lata.