W poszukiwaniu idealnego miejsca na zasłużony wypoczynek, zwracamy uwagę na urokliwe miejsca, otaczające atrakcje i doznania kulinarne. Miejscem, które spełnia wszystkie wymagania to kameralny Hotel SKAL w miejscowości Ustronie Morskie.

W poszukiwaniu idealnego miejsca na zasłużony wypoczynek, zwracamy uwagę na urokliwe miejsca, otaczające atrakcje i doznania kulinarne. Miejscem, które spełnia wszystkie wymagania to kameralny Hotel SKAL w miejscowości Ustronie Morskie. Hotel otoczony naturą, parkiem i ścieżkami rowerowymi znajduję się 150 metrów od morza i pięknej piaszczystej plaży. Miejsce charakteryzuje cisza, dyskrecja i gwarantowany relaks przez cały rok.

Widok romantycznego, nadmorskiego zachodu słońca prosto z okien dwupiętrowego apartamentu – to idealne miejsce dla zakochanych par. Wybrane pokoje wyposażone w jacuzzi, przestronne i pełne światła w ciepłym, morskim klimacie zachęcają do odwiedzin przez cały rok.

4* Hotel Skal posiada dwie restauracje Cynamon (a’la carte), Szarlotka oraz bar z zewnętrznym tarasem. Restauracje stale sięgają po polskie jabłka w formie wypieków i ciekawych przekąsek. Wizyta w Cynamon i Szarlotka to poznanie i smakowanie rozkoszy regionalnej kuchni i odkrycie smaku bałtyckich ryb. Ciekawostką jest, że hotel swoje pochodzenie czerpie z polskich sadów, wiąże się z tym stała obecność świeżych jabłek w postaci, wypieków, szarlotki, świeżo wyciskanych soków bez konserwantów oraz uwielbiany cydr z polskich jabłek.

SPA to synonim nieodłącznego relaksu podczas pobytu w hotelu w Ustroniach Morskich. Oferowane zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne oraz relaksacyjne umilą każdy wyjazd. Strefa saun oraz przestronne jacuzzi są dopełnieniem niebiańskiego wytchnienia.

Hotel przez cały rok oferuje tematyczne pakiety pobytowe, dzięki czemu każdy dobierze wymarzony dla siebie pakiet relaksu i atrakcji. Od SPA, aktywnego udziału w fitness po leniwe chwile w jacuzzi i pyszne jedzenie serwowane przez najlepszych kucharzy. Jesteście gotowi na wymarzony weekend w nadmorskim Hotelu Skal?

 

źródło: www.skal-hotel.pl
Facebook:: Hotel SKAL

foto:  ustroniemorskie.pl