Jessica Mercedes nie zwalnia tempa. Sesje zdjęciowe, okładki magazynów, wywiady, materiał w prestiżowym Vogue, a wreszcie premiera kolekcji jej autorskiej marki MOIESS. Wczoraj blogerka rozpoczęła sprzedaż strojów kąpielowych własnego projektu. Wszystkie produkty zniknęły ze stanów magazynowych w kilka godzin! Przy okazji mieliśmy okazję również zobaczyć realizację kampanii w bajkowym Meksyku. Za obiektywem stała Gosia Turczyńska, twarzą kampanii została Sandra Kubicka, a za stylizacje i makijaż odpowiadała sama Jess!

Projekty MOIESS to niebanalne kostiumy kąpielowe, które – według projektantki – dopasowują się do każdego typu sylwetki. Mercedes wielokrotnie podkreślała, że zależy jej na tym, by każda z nas, niezależnie od figury, czuła się swobodnie, kobieco i sexy. Blogerka postarała się, by fason modeli zakrywał niedoskonałości, a podkreślał to, na czym zależy nam najbardziej. Inspiracją do stworzenia kolekcji były nie tylko liczne rajskie podróże Mercedes, których klimat chce przenieść na swoje projekty. Jessica sama wielokrotnie miała problem ze znalezieniem kostiumu idealnego, który nie tylko wyglądałby świetnie, ale również podkreślał atuty sylwetki i był niezwykle wygodny.

Bikini i jednoczęściowe stroje kąpielowe występują w trzech wariantach kolorystycznych: czerni, białym oraz odcieniach nude. Chociaż modele są bardzo klasyczne, pełno w nich detali, które sprawiają, że zarówno staniki, majtki, jak i zabudowane kostiumy są wyjątkowe. Seksowne sznurowania, wycięcia, czy wiązania majtek określają charakter produktów i wskazują, w jakim kierunku Mercedes chce rozwijać swój brand.

Zwieńczeniem pracy nad marką MOIESS jest sesja zdjęciowa zrealizowana w Meksyku. Jessica Mercedes zaprosiła do współpracy utalentowaną Gosię Turczyńską, a twarzą kampanii została top modelka Sandra Kubicka. Jessica Mercedes była producentką sesji, a także stylistką i makijażystką.

 

 

zdjęcia: www.moiess.com