Nie można było sobie wymarzyć lepszego eventu na sam początek wiosny! W stołecznym klubie Jerozolima już 10. marca odbędzie się kolejna edycja targów modowych Lary i Penaty, które swoją pierwszą edycję miały w maju 2012 roku we Wrocławiu, a już za kilka dni po raz kolejny odwiedzą Warszawę.

Lary i Penaty to nie są typowe targi. Lary i Penaty to 70 najlepszych młodych i niezależnych projektantów z całej Polski, którzy zaprezentują Wam wszystko to, co najlepsze: nietypową, świeżą i kreatywną modę. Będzie oryginalnie, będzie niekonwencjonalnie, będzie ciekawie. Młodzi artyści pokażą, że moda nie musi być nudna i nie kończy się na tym, co sprzedawane jest w sieciówkach.

Kto pojawi się na targach? Do końca nie wiadomo! Na facebookowej stronie targów publikowane są co tydzień nazwy kolejnych brandów, ale pełny skład poznamy dopiero w niedzielę w Jerozolimie. Jedno wiemy na pewno: będzie się działo!

Lary i Penaty to nie tylko oglądanie ciuchów. To także możliwość poznania projektantów i posłuchania dobrej muzyki. Organizatorzy przewidzieli też mnóstwo prezentów i niespodzianek dla wszystkich gości: vouchery, zniżki, wlepki, torby i wiele innych!

Zastanawialiście się jak powitać wiosnę? Macie już odpowiedź!
10. marca, klub Jerozolima. Będzie kolorowo, będzie głośno, będzie modnie – dokładnie tak, jak lubimy!

 

Untitled-2LOGA

riskmadeinwarsaw

borska

good_enough

ploonk